Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 Pro Kameraları Çok İddialı Olacak

Galaxy Note 10 Pro Kameraları Çok İddialı Olacak

Galaxy Note 10 Pro kamera teknolojisiyle fark yaratmayı başaracak. Galaxy Note 10 Pro 5 arka kamerayla gelebilir. İşte son iddialar.

-

Samsung’un Galaxy Note 10 serisini ne zaman tanıtıma çıkaracağı net bir şekilde ortaya çıktı. Markanın çok kısa bir süre önce paylaştığı yeni tanıtım videosuyla beraber etkinliğin 7 Ağustos tarihinde yapılacağını duyurmuştuk.

7 Ağustos sonrasında gelecek olan yeni akıllı telefonların özellikleri de netlik kazanmaya devam ediyor. Bu kez Galaxy Note 10 Pro modeline ilişkin bazı bilgiler ortaya çıktı. Üstelik ortaya çıkan bilgiler yeni akıllı telefonların kamera özelliklerinin nasıl olacağını gösteriyor.

Galaxy Note 10 Pro 5 Kamera ile Gelebilir?

Ortaya çıkan son bilgilere göre Galaxy Note 10 Pro akıllı telefonlarında 5 adet arka kamera yer alacak. Aslında telefonların kameraları için üçlü arka kamera diziliminin sunulacağı yönünde iddialar ortaya çıkmıştı. Markanın bu modelde de son Galaxy S amiral gemisi modellerinde olduğu gibi bir kamera dizilimi sunması beklentisi ortaya çıkmıştı.

Fakat paylaşılan yeni görseller ve bazı tedarikçi bilgilerine göre Galaxy Note 10 Pro, 5 arka kamera ile gelecek. Bu kameraların dağılımının nasıl olacağı konusunda da bilgiler var.

Galaxy Note 10 Pro

Buna göre söz konusu akıllı telefonların 3 standart arka kamera ile geldiğini göreceğiz. 3 standart arka kameranın dışında, 2 adet ToF sensörünün bulunacağı bilgisi de ortaya çıkmış durumda.

Genelde son dönem akıllı telefonlarında yer alan tek ToF sensörlerinden farklı olarak Note 10 Pro modelinde çift sensörün yer aldığını göreceğiz. Sensörlerin neden iki adet kullanıldığı konusunda ise en ufak bir bilgi bulunmuyor.

Muhtemelen bu modeller için özel bir kamera çalışması yapılmış durumda. Haliyle ToF sensörlerinin sayısının artmasının da önemli bir nedeni olduğu düşünülüyor. Şimdilik bunlar için Note 10 Pro tanıtımını beklemek gerekecek. Tanıtımın tam bir ay sonra göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Facebook’un Karanlık Modu Daha Fazla Android Telefona İndi!

Bir süredir Facebook'un mobil uygulamasını karanlık bir moda getirmeye çalıştığını biliyoruz ve bazı kişilerin seçeneğe erken erişim kazandığına dair bilgiler de var....

Google, Apple’ın Web Tarayıcısında Güvenlik Kusurları Buldu!

Financial Times'ın yeni raporuna göre, Apple'ın Safari tarayıcısındaki birden çok güvenlik açığı Google araştırmacıları tarafından keşfedildi.Kusurlar, Safari'yi, kullanıcıları siteler arası izleme ve...

Samsung Galaxy A11’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung, geçen yıl küresel akıllı telefon pazar lideri olarak egemenliğini yeniden kurdu ve Galaxy A serisi, bu başarısında önemli bir rol oynadı....

Sony Xperia 5’in Kamerası, DxOMark’ta Görüntülendi!

Japon teknoloji devi Sony ilk olarak orta sınıf Xperia 5'i Eylül 2019'da IFA Berlin'de tanıttı. Akıllı telefon daha sonra birkaç hafta sonra...

POCO X2 Canlı Canlı Görüntülendi!

POCO'nun yakında yeni telefonlar sunması bekleniyor. Söylentilere göre, çıkacak telefonları POCO F2, POCO F2 Lite ve POCO X2 olarak isimlendirilecek. Telefonlara dair...