Ana SayfaTeknoloji HaberleriGalaxy Note 7 Ayda 3 Milyon Adet Üretilecek!

Galaxy Note 7 Ayda 3 Milyon Adet Üretilecek!

-

Samsung, geçtiğimiz günlerde tanıtımını yapıp piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy Note 7’nin üretim rakamlarını açıkladı.

Yeni model’e yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor. Samsung, bu konuyla ilişkin önlemlerin baştan alınmasını sağlamak için planlarını açıkladı. Bu konuyla ilgili yeni bir tedarikçinin bulunmasıyla işe başlandı. Samsung ayda 3 milyon Galaxy Note 7 üretmeyi planlıyor bunun için nakliye konusunu sorun yaşamadan yapacak firmalarla anlaşma sağlıyor. Ayda 3 milyon cihaz üretimi gibi ciddi bir rakamın olması Samsung’un Note 7 modelinden beklentisinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Galaxy Note 7

Samsung’a Yeni Tedarikçi!

Samsung’un nakliye ve pazarlama yönünden problem yaşamaması için yapılan çalışmaların yanında birde 3 milyon cihazın tedariği için samsung oldukça titiz projeler sürdürülüyor. Tedarik ve stok konusunda problem yaşamak istemeyen marka bu konu için tek firmanın yeterli olmayacağını düşünerek yaklaşık 10 farklı tedarikçi firma ile görüşüleceğini açıkladı.

Farklı firmalarla olacak bu çalışmaların, gündeme cihazlarda kalite konusunda sıkıntı çıkarabileceği sorununu getirdi. Tüm üreticiler tarafından aynı kalitede cihazların yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. Samsung bu konu hakkında hala bir açıklama yapmamış olup 10 firma yerine iki veya üç firma ile çalışılması markanın planları arasında olduğu iddia edildi.

Cihazlar arasındaki farkın en az seviyeye düşürmek için çalışmalar yapan Samsung, firma sayısını azaltıp kapasitesi yüksek olan  tedarikçiler ile çalışacağı öngörüldü. Samsung yeni modeli için büyük zahmetlere gireceği göz önünde. Ayda 3 milyon adet cihaz için titiz çalışmalar sürdürülecek

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here