Galaxy Note 7 için geliştirilmiş olan Note uygulaması kullanıcıların yoğun ilgisi ve isteği üzerine tüm Note modellerine geliyor.

Galaxy Note 7‘ye has bir Note uygulaması geliştirilirken, bu yeni uygulama ile telefonun S-Pen‘i daha etkili bir şekilde işlevini görüyordu. Konu hakkında son gelen bilgilere göre Galaxy Note 7 uygulaması diğer tüm Note modellerinede geleceği yönünde. Öncelikle Galay Note 7 için gelen bu uygulama daha önceki Note modelleri içinde kullanılabilir bir hale gelmesi kullanıcılar için oldukça sevindiri bir haber. Bu sayede Note model kullanıcıları daha fazla deneyim elde edebilecekler. Şuan için resmi bir şekilde uygulama gelmemiş olsa bile kullanıcılar .Apk indirerek cihazlarına note uygulamasını kurabiliyorlar.

galaxy-note-7-nin-not-uygulamasi-yayinlandi

Tüm Notlar Bir Arada

Galaxy Note 7 modelinden daha önceki note modelleri içinde cihazı özel kılan kalemiydi. Hemde sadece not alma konusunda değil bir çok işlevi tek başına halledebileceğinizi düşünün. Böyle bir kolaylığı kim istemezki.S-Pen ile hem kullanım kolaylığı yaşarken hemde basit bir şekilde bir çok işlevi tek bir noktada yapabiliyoruz. Buda telefonu diğer cihazlardan farklı kılıyor. Samsung’un Notes adı ile andığı özellik bu deneyimi farklı bir boyuta taşıyacak. S-Pen ile çizimlerden düzenlemelere kadar bir çok işlevi yapabilirsiniz. Başka uygulamaları kurmaya gerek kalmadan tek başına yapabilmesi oldukça başarılı.

Belirtelim ki dışarıdan eminizki uygulamanın gelmesini beklemeden .Apk ile cihazınıza kuracaksınız Note uygulamasını ancak güvenilir bir kaynaktan indirmenizi tavsiye ediyoruz. Virüslü bir .apk cihazınıza zarar verebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here