Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 8 AR Emoji Güncellemesi Yolda

Galaxy Note 8 AR Emoji Güncellemesi Yolda

Galaxy Note 8 akıllı telefonları Note 9 özelliklerini kazanacak. Eylül ayı güvenlik güncellemeleriyle beraber gelecek olan yeni özellikler neler? Güncelleme sürüm notları açıklandı mı? AR Emoji sürprizi ne?

-

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olarak tanıttığı Note 9, kendisine haz bazı özelliklerle beraber geldi. Yeni akıllı telefonların içerisinde yer alan ve beğeni toplayan özelliklerden birisi de AR Emoji özelliği olmuştu. Kullanıcıların fotoğraflarınızı bir animasyon karakterine dönüştürmeye izin veren sistem, bir hayli sevildi ve bir hayli ilgi gördü.

Kullanım oranları oldukça yüksek olan yeni sistem, bu kadar çok sevilince Samsung’un eski modeller içinde harekete geçtiği belirtilmişti. Markanın Galaxy Note 8 serisi içinde bir AR Emoji güncellemesinin geleceği konusunda iddialar vardı. İddialar yeni güncelleme paketi sonrasında doğruluk kazandı.

Galaxy Note 8 için AR Emoji Modu ve Süper Ağır Çekim Modu

My Emoji Maker uygulamasının Galaxy Note 8 akıllı telefonlarına da geleceği iddiasını geçen haftanın gündemine oturmuştu. Yeni güncellemenin ortaya çıkmasının ardından Galaxy Note 8 akıllı telefonları içinde My Emoji Maker uygulamasının sunulacağı kesinleşti. Tarih olarak bugün dağıtıma başlayacağı belirtilen yeni güncellemenin, Galaxy Note 8 akıllı telefonlarına AR Emoji özelliğini getireceği görülüyor.

Tek yenilik ise bu olmayacak. Bir yandan AR Emoji artısı karşımıza gelecek ancak diğer yandan ise kamera modları iyileştirilecek. Güncelleme sonrasında gelecek yeni özelliklerden birisi de Süper Ağır Çekim modu olacak. Yine Note 9 modellerinde ve Galaxy S9 akıllı telefonlarında gördüğümüz kamera modu, tüm özellikleriyle beraber eski seri Galaxy Note 8 amiral gemisi akıllı telefonlarına da dahil edilecek.

Galaxy Note 8

Bir yandan Süper Ağır Çekim özelliği bir yandan da yeni AR Emoji özelliğinin geleceğinin ortaya çıkmasının ardından, güncelleme sürüm notları da ortaya çıktı. Tüm bu özelliklerin dışında Eylül ayı güvenlik yamaları da kullanıcılara sunulacak.

Eylül ayı güvenlik güncellemeleri ve diğer güncellemelerle beraber paketin yayınlanacağı tarih ise bugün olarak belirtildi. Muhtemelen güncellemelerin dağıtımına başlanacak. Tüm cihazlar için güncellemenin tamamlanması birkaç haftayı bulabilir. Güncelleme boyutunun ise 711 MB civarında olduğunu ekleyelim.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here