Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 8 Bir Güncelleme Daha Aldı

Galaxy Note 8 Bir Güncelleme Daha Aldı

Android güncellemelerini alan Galaxy Note 8 akıllı telefonları yeni bir güncelleme daha aldı. Bu kez Galaxy Note 8 güncellemesiyle beraber nasıl yenilikler geldi? İşte güncellemenin tüm detayları.

-

Herkes Note 9 akıllı telefonlarına odaklanmışken, Samsung’un mevcut en güncel amiral gemisi modeli içinse çalışmaları devam ediyor. Bu noktada Galaxy Note 8 modelleri için de sürekli olarak yeni güncellemeler yayınlanıyor. Telefonların Android Oreo işletim sistemine geçiş yapmasının ardından daha da önem verilen güncellemeler için bugün yeni bir parti yayını daha yapıldı.

Bu kez Samsung tarafından sunulan güncellemeyle beraber önemli bazı değişikliklerde sunulmuş oldu. Güncelleme yeni Android tabanlı bir güncelleme olmasından çok, Samsung tarafından sunulan bir yazılım güncellemesi olarak karşımıza çıkıyor. Hemen detaylara da bakalım.

Galaxy Note 8 Güncellemesi Neler Getirdi?

800 MB üzerinde bir boyutu olan güncellemenin, sadece boyutu bile önemli bir güncelleme ile karşı karşıya olduğumuzun kanıtı. Yeni güncellemeyle beraber ilk olarak performans kısmında iyileştirmeler söz konusu.

Performans iyileştirmeleri ve hata düzenlemeleri her zaman olduğu gibi bu güncellemenin de temelini oluşturuyor. 804 MB boyutunda olan güncelleme iyileştirme noktasında oldukça önemli değişiklikler sunarken, cihazın güvenliği adına da önemli değişimler sunuluyor ve Haziran ayı Android güvenlik güncellemeleri kullanıma giriyor.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 kullanıcılarını sevindirecek olan yeni güncellemenin Google Asistan içinde bazı iyileştirmeler sunacağı konusunda bilgiler var. “Hey Google” komutunun kullanılması, sanal asistanın daha yetenekli hale getirilmesi gibi artılarda sunacak olan yeni güncelleme, Galaxy Note 8 modellerinin hız artışı göstermesini de sağlıyor. Şimdilik yeni güncellemenin sürüm hazırlık güncellemesi olup olmadığını bilemiyoruz.

Yani Android kısmında daha önemli değişiklikler gelebilir mi? Bunu zaman gösterecek. Boyutun bu kadar yüksek olması ve daha önce yapılan açıklamalarda yeni güncellemelerin işaret edilmesi de bunun en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Güncellemenin ülkemizde de tam olarak yayınlanmasının ardından bu konuda çok daha fazla bilgi elde etme şansımız olacak. Şu an için güncelleme kısmında sunulan değişiklikler bu şekilde. Yeni bir detay ortaya çıktığı zaman haberimizi güncelleyeceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here