Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 9 Gerçek Kutu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 9 Gerçek Kutu Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 9 resmi kutu görseli ortaya çıktı. Galaxy Note 9 kutu görsellerinde yer alan detaylar neler? Telefon ne zaman tanıtılacak? İşte tüm detaylar ve yeni gelişmeler.

-

Samsung’un yeni seri akıllı telefonlarının tanıtımı için artık günler kaldı. Yeni akıllı telefon modeli olarak gelecek olan amiral gemisi Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının birkaç gün sonra resmi tanıtımı yapılacak. Çok kısa bir süre sonra tanıtımı yapılacak olan telefonların, detayları ise hızla gelmeye devam ediyor.

Son olarak yeni modelin resmi tanıtım videosunun sızdırıldığından söz etmiştik. Telefonların gerçek tanıtım videosu olarak ortay çıkan ve yanlışlıklar paylaşıldığı belirtilen Galaxy Note 9 videosunun hemen sonrasında ise yeni modelin kutu görselleri ortaya çıktı. Kutu görselleriyle beraber çok önemli teknik detaylarda ortaya çıktı.

Galaxy Note 9 Teknik Özellikleri Neler?

Kutu görsellerine baktığımız zaman teknik kısımda önemli güncellemeler göreceğimiz kesinleşiyor. Kutunun arkasında yer alan sistem özellikleri detaylarına göre yine iki farklı işlemci modeli kullanılacak. Bir modelde Exynos 9810 işlemcilerine yer verilecek, diğer modelde ise Snapdragon 845 serisini göreceğiz. Amerika versiyonunda yine Snapdragon işlemcilerini görmek mümkün olacak.  Bunun dışında RAM bellek kısmında ve depolama alanı kısmında da önemli bilgiler var.

Galaxy Note 9

Yeni modelin 6 GB RAM bellek miktarına sahip olacağı ve en düşük depolama kapasitesinin de 128 GB olacağını yine burada görüyoruz. 12 MP çift arka kamera ve 8 MP değerinde bir ön kamera kullanacağı da kutu görselleriyle beraber ortaya çıkan Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının sürprizleriyle beraber geleceği de vurgulanmış. Buna göre yeni seride kablosuz şarj desteği bulunacak ve IP68 sertifikasının kullanıldığını göreceğiz.

Ayrıca kutunun içerisinde yine AKG tarafından sunulacak olan kulaklıkları görmemiz mümkün olacak. Yeni görsellerle beraber ortaya çıkan Galaxy Note 9 detayları bu şekilde. Telefonların ne kadar başarılı olacağını tanıtımdan sonra göreceğiz ancak paylaşılan bu bilgiler bile, ne kadar iddialı bir model ile karşı karşıya kalacağımızın göstergesi. 9 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan tanıtımın hemen sonrasında telefonun incelemesini sitemizde bulabilirsiniz.