Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 9 Kılıf Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 9 Kılıf Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 9 kılıflarının görselleri ortaya çıktı. Galaxy Note 9 nasıl bir akıllı telefon olacak? Kılıf görsellerinde yer alan tüm detaylar.

-

Sonsuz ekran teknolojisinde son nokta olması beklenen yeni Note serisi akıllı telefonlar için geri sayım başladı. Yeni nesil akıllı telefon modeli olması beklenen Galaxy Note 9 için son birkaç ayda teknik özellikler konusunda detaylar ortaya çıkmıştı. Yeni modelin kullanacağı işlemciler ve benzeri detayların netlik kazanmaya başladığını gördük.

Bunun hemen sonrasında ise çıkış tarihi konusunda  bir açıklama gelmiş ve bazı mini tasarım değişiklikleri nedeniyle Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının çıkışının 2-3 hafta kadar gecikeceğinden söz edilmişti. Tüm bunların ardından bu kez Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının kılıfları olduğu iddia edilen kılıflar paylaşıldı.

Galaxy Note 9 Tasarımını Ortaya Çıkaran Kılıflar

Yeni akıllı telefon modelinin kılıf görseli kısmında önemli farklılıklar söz konusu. Yeni seriye ait olduğu belirtilen görsellere göre Galaxy Note 9 modelinin kılıf kısmında tasarımı doğrulayan detayları bulunacak. Daha önce paylaşılan görselleri doğrulayan kılıf görsellerine göre yeni akıllı yan yana sıralanmış olan arka kameralara sahip olacak. Yan yana sıralı olarak kullanılacak olan kameraların dışında en önemli değişikliğin ise kameraların altında yer alacak parmak izi sensörleri olması bekleniyor.

Galaxy Note 9

Parmak izi sensörü konusunda bu serinin kamera altı tercihi yapacağı yönünde bilgiler var. Kılıf görsellerinde de bu bilgiler doğrulanıyor ve parmak izi sensörlerinin kameranın hemen altında yer aldığı görülüyor. Tuş dizilimi konusunda da belli başlı detayları ortaya çıkaran görseller, yine bir değişikliğin olmadığı ve sanal asistan tuşunun da yerini koruyacağı konusunda detayları veriyor.

Galaxy Note 9

Ne yazık ki bu kılıflardan ekranlara ilişkin bir bilgi elde etmek mümkün değil ancak genel olarak kavisli bir yapının kullanılacağı ve mevcut tasarımların devam edeceğini gösteren bir şekil oluşturulduğunu söylemek yanlış olmaz.

Tüm bu bilgilerin doğrulanması için Temmuz sonunda ya da Ağustos başında yapılmasını beklediğimiz tanıtımı takip ediyoruz. Tanıtımdan sonra Galaxy Note 9 modeli için Samsung’un nasıl değişiklikler düşündüğünü ve yeniliklerin neler olduğunu daha net bir şekilde görebileceğiz. Şimdilik bilgilerimiz bunlar ve detaylar gelmeye devam ettikçe haberimizi güncelleyeceğiz.

25,701BeğenenlerBeğen
57,384TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


Telefon Karşılaştırma Sayfası Yenilendi! Artık daha hızlı ve daha akıllı. Size hangi telefonun daha iyi olduğunu söylüyor..
+