Galaxy Note 9

Samsung’un ikinci amiral gemisi serisi olarak gösterebileceğimiz Galaxy Note serisi akıllı telefonlar çok kısa bir süre içerisinde yenilenecek. Son olarak tanıtılan Note 8 modelinden sonraki model olarak gelecek olan Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının, özelliklerinin neler olacağı ve ne gibi yetenekleri olacağı konusunda ise sürekli haberler gelmeye devam ediyor.

Galaxy Note 9 akıllı telefonları için son olarak bir tasarım değişikliği haberi gelmiş ve bu nedenle telefonların gecikeceği bile söylenmişti. Şimdi ise Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının renk sistemi ortaya çıktı. Hangi renkleri sunacağı konusunda önemli detayları ortaya çıkan Galaxy Note 9 modeli için detaylara geçelim.

Galaxy Note 9 Renkleri Neler Olacak?

Galaxy Note 9 akıllı telefonları için markanın 5 farklı renk seçeneği sunacağı görülüyor. 5 farklı renkler beraber gelmesi beklenen akıllı telefonların en farklı renk seçeneğinin ise Kahverengi olacağından söz ediliyor. Kahverengi renginin cam yüzeyle beraber bir hayli dikkat çekici olacağını düşünüyoruz. Bunun dışında yeni seri akıllı telefonların Titanyum Grisi ve Elektrik Mavisi gibi yeni renkleri olacak. Tabii ki seçenekler bunlar ile sınırlı kalmayacak.

Galaxy Note 9

Bunun yanında daha önce gördüğümüz Lila Mor rengi ve Gece Yarısı Siyahı rengini de göreceğiz. 5 farklı renk seçeneğinin ne kadar ilgi çekeceğini telefonların tanıtımından sonra göreceğiz ancak genel olarak koyu tonların seçildiği renklerde Kahverengi için ayrı bir parantez açılacak gibi gözüküyor.

Diğer bir nokta ise tüm bu renklerin aynı andan sunulup sunulmayacak. Farklı renkler olacak ancak bu renklerin tanıtım sonra gelecek modellerde değil de sonrasında seriye eklenecek olan renkler olma ihtimali de söz konusu. Tüm bunlar için kısa süre sonra yapılacak tanıtımı merakla bekliyoruz. Tanıtımın ise Ağustos ayında olacağını ekleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here