Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 9 Tanıtımı Sonrası Huawei'den Samsung'a Gönderme!

Galaxy Note 9 Tanıtımı Sonrası Huawei’den Samsung’a Gönderme!

Note 9 tanıtımından hemen sonra Huawei bir tweet ile Samsung'a gözdağı verdi...

-

Aylar süren sızıntılardan sonra Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefonu resmi olarak duyuruldu. Tablet-telefonun görüntüleri Note 9‘un Galaxy Note 8 gibi çok benzer bir tasarım sergilediğini ortaya koydu. Note 9‘a ulaşan dikkat çekici tasarım değişiklikleri yeniden konumlandırılmış parmak izi tarayıcısı ve inceltilmiş yan çerçeveler oldu. S Pen ve telefonun yeni özellikleri ise takdire şayan. Ancak tasarıma gelirsek eski modeline çok benziyor.

Galaxy Note 9‘un piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Huawei yeni bir tweette yayınladı. Bu yeni model yaklaşan Mate 20 serisinin revizyonlarla geleceğine işaret ediyor.

Aşağıdaki tweette çift kameralı Huawei P10 Plus (solda) ve üçlü kamerası olan Huawei P20 Pro (sağda) görülüyor. Huawei 40 megapiksellik objektif ve 5x optik zoom özellikli üçlü kamera sistemi gibi yeni özellikler nedeniyle P20 Pro‘yu gerçek bir teknoloji harikası olarak nitelendiriyor.

Yayınlanan bu tweet Samsung‘un dün tanıttığı Note 9 akıllı telefonunun hevesini bitirecek gibi görünüyor. Huawei bu açıklaması ile rakibine adeta göz dağı veriyor. Çünkü Galaxy Note 9 ve Note 8 sadece birbirlerine tasarım açısından benzemekle kalmıyor aynı zamanda çift arka kameraları da neredeyse aynı kullanıyorlar.

Huawei yaklaşan Mate 20 ve Mate 20 Pro akıllı telefonlarının özelliklerini kesinleştirmeye çoktan başladı. Bu haftanın başlarında Çinli üretici Mate 20‘nin P20 Pro ve Mate 10 Pro‘dan daha büyük bir boyuta sahip olacağını belirtti. Bu nedenle Mate 20 ikilisinin 4200mAh bataryaya sahip olabileceği tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here