Galaxy Note 9

Samsung’un en çok sevilen akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy Note serisi, kısa süre sonra yenilenecek. Markanın yeni akıllı telefon modeli ise Galaxy Note 9 akıllı telefonları olacak. Note 8 serisi düşünüldüğü zaman çok daha fazla merak edilen yeni akıllı telefon için sürekli detaylar gelmeye de devam ediyor.

Performans testleri, taslak görüntüleri, S-Pen özellikleri derken son olarak Galaxy Note 9 akıllı telefonlarının render görüntüleri olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı. Yeni paylaşılan görsellerle beraber akıllı telefonların tasarımları da ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Note 9 Tasarımı Değişecek Mi?

Paylaşılan son render görsellerine göre Galaxy Note 9 akıllı telefonları tasarım kısmında beklenen değişiklikleri sunmayacak. Bunun yerine yeni akıllı telefon modelinin oldukça benzer bir tasarımla geldiğini göreceğiz. Note 8 modelinde kullanılan sonsuz ekran teknolojisine yer verecek olan markanın, hem üste hem alt kısımda biraz daha kalın çerçevelere yer vereceği görülüyor.

Belki boyut kısmında değişiklikler olabilir ancak genel tasarımda çok önemli bir değişiklik olmayacak gibi duruyor. Yan kısımlarında ise telefonun kavisli yapısı birebir benzer olarak kullanılmış. Muhtemelen tasarım kısmında göreceğimiz en büyük değişiklik, arka kısımda parmak izi sensörlerinin kameranın yanında değil altında kullanılması olacak.

Galaxy Note 9

Bu zaman kadar paylaşılan görsellerde olduğu gibi render görsellerinde de aynı tasarımın kullanılacağını görmemiz bu konuda görüşlerimizi güçlendirmeye yetti. Tasarım ve sistem özellikleri dışında telefonun en önemli farkı ise akıllı kalemleri olacak. Öyle ki ortaya çıkan tüm bilgilerde ortak görüş telefonların akıllı kalem yeteneklerinin değiştirileceği yönünde.

Tüm bu detayları ve daha fazlasını ise 9 Ağustos tarihinde yapılacak olan tasarımla beraber görmek mümkün olacak. 9 Ağustos tarihinde yapılacak tanıtım sırasında tüm detayları öğrenmiş olacağız. Tanıtımdan sonra telefon hakkında tüm özellikleri sitemizde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here