Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Galaxy S10 Lite One UI 2.5 Güncellemesini Aldı

Galaxy S10 Lite One UI 2.5 Güncellemesini Aldı

Galaxy S10 Lite kullanıcılarına bir müjdemiz var. Yeni akıllı telefon beklenen güncellemeyi aldı. Arayüz artık One UI 2.5 ile değişiyor.

-

Samsung, Note 20 tanıtımından sonra genelde iyi haberler verdi. İlk başta telefonların güncellemelerinin 2 yıldan 3 yıla çıkarılacağı söylendi. Güncelleme için verilecek bu karar için modeller seçilmişti. Ardından ise One UI 2.5 alacak telefonlar listelendi. Şimdi Galaxy S10 Lite için sevindirici haber geldi.

Geçen senenin amiral gemisinde uygun fiyatlı model olarak öne çıkarılan Galaxy S10 Lite akıllı telefonları böylece yeni arayüzü de almış oldu.

Galaxy S10 Lite One UI 2.5 Geldi – İndirilebilir mi?

Yeni arayüzün eski telefona gelmesi Samsung kullanıcılarını sevindirecek olan bir gelişme. Üstelik bu Lite modeline geliyor. Güncelleme açıklamalarının gerçek olduğunu kanıtlamış olan Samsung’un bu hamleyle beraber diğer telefonları için de işe koyulacağını anlamak zor değil.

Android 10 üzerinden geliştirilen One UI 2.5 arayüzünün dağıtımına gelince, güncelleme ülke ülke yayına açılmaya başladı.

İlginizi Çekebilir: Samsung One UI 2.5 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Bölge sınırının olmadığı kesin olarak açıklandı ama bölge sınırı olmamasına karşın, güncelleme bir sıra içerisine konuldu. G770FXXU3CTH4 sürümünde olacak olan güncellemenin telefonunuzun ayarlar bölümünden yükleneceğiniz de hatırlatalım.

Galaxy S10 Lite

Güncelleme konusunda bilinmesi gereken detay şu ki akıllı telefon için gelecek güncelleme bölge bölge olduğundan, Türkiye’de yer alan kullanıcılar güncellemeyi hemen göremeyecek. Güncellemenin ulaşması zamana bağlı. Bu zamanın ne kadar olduğunu Samsung bile bilmiyordur.

Her hangi bir güncelleme sorunu oluşmazsa, ülkemizdeki telefonlar için de yakında yeni arayüz kullanılabilir olur. Güncelleme sonrasında telefonun nasıl değişeceğini göreceğiz. One UI 2.5 arayüzünün yenilikleri tamam ama asıl pil süresi nasıl değişecek ve performans artacak mı soruları cevap beklemekte. Yayınlanıp, testler duyurulduğu zaman One UI 2.5 arayüzünün telefonları ve özellikle de Galaxy S10 Lite modelini nasıl etkilediğini anlayacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...