Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy S10 Lite Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy S10 Lite özellikleri ve fiyatı için detaylar ortaya çıktı. Galaxy S10 Lite nasıl bir akıllı telefon modeli olacak? Tanıtım tarihi belli mi?

-

Amiral gemisi akıllı telefon serilerinin uygun fiyatlı versiyonlarını sunmak iyi bir strateji. Bu şekilde amiral gemisi serilerine dahil olan bir akıllı telefonu daha uygun fiyatlara sunmuş oluyorsunuz. Samsung’un da bu yönde çalışmalar yaptığını biliyoruz. Markanın son olarak Galaxy S10 Lite modeli için çalışmaları ortaya çıktı.

Son amiral gemisi akıllı telefon serisinin uygun fiyatlı versiyonu olarak tanıtılması beklenen Galaxy S10 Lite akıllı telefonlarının neler sunacağı konusunda da bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda. Buna göre Galaxy S10 Lite akıllı telefonları için ortaya çıkan özelliklerden söz edelim.

Galaxy S10 Lite Özellikleri Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonlar için ortaya çıkan özellikler, A91 serisi akıllı telefonlar için beklenen özelliklere çok yakın bir seri sunulacağını gösteriyor. Telefonların Snapdragon 855 işlemcilerini kullanması bekleniyor.

Yine amiral gemisi işlemcilerine sahip olacak olan akıllı telefonun, RAM kısmında da ana seriye yakın bir yerde olduğunu görmek mümkün olacak. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar 8 GB RAM miktarına sahip olacak.

Ayrıca telefonların 128 GB depolama alanının da bulunması söz konusu olacak. Bu ana model için düşünülen değerler. Depolama alanı için farklı seçeneklerin olup olmayacağını bilemiyoruz. Telefonun yine ekran kısmında da oldukça iddialı bir seri şeklinde sunulması bekleniyor. Ekran kısmında da 6.7 inçlik bir panel kullanılacak.

Galaxy S10 Lite

Full HD+ çözünürlük değerine sahip olması beklenen ekranların teknolojisi konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. AMOLED ya da LCD tercihlerinden hangisinin yapılacağı konusunda bir bilgi yok. İsimde yer alan Lite ifadesi, LCD ekranın da kullanılabileceğini ortaya koyuyor.

Amiral gemisi serisine yakışır bir model olmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonların kameralarından da söz edelim. Bu modelin kamerası kısmında, 48 MP + 12 MP + 5 MP arka kameraların bulunacağı ve telefonların ön kısımda da 32 MP değerinde kameraya yer vereceği söyleniyor. Tabii ki tüm kamera özelliklerini de net olarak bilemiyoruz.

Galaxy S10 Lite

Şu an için çıkış tarihi konusunda da bir açıklama yapılmayan Galaxy S10 Lite modelinin ne zaman tanıtılacağı da net değil. Bu yıl içerisinde telefonun tanıtılması beklentisi var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Realme X2 Pro Avrupa Fiyatı Açıklandı!

Realme geçtiğimiz ay, ilk premium amiral gemisi akıllı telefonunu - Realme X2 Pro'yu tanıttı. Şimdi, şirket aynı cihazı Avrupa pazarında piyasaya sürdü...

En İyi Kameralı Telefon Xiaomi Mi Note 10 Parçalara Ayrıldı!

Xiaomi kısa bir süre önce Mi CC9 Pro olarak adlandırılan ve global pazara Mi Note 10 olarak gelen premium orta sınıf akıllı...

Vivo U20 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Var!

Birkaç ay önce Vivo, ilk U serisi akıllı telefon olan Vivo U10'u piyasaya sürdü. Telefon kısmen ilgi görmüştü. Bununla birlikte şirket, telefonun...

Vivo S5 Geekbenchte Görüntülendi!

Vivo, yarın Çin'de Vivo S5 serisi akıllı telefonları piyasaya sürecek. Şirketin Vivo S5 ve Vivo S5 Pro isminde iki farklı telefonu tanıtacağını...

Realme 5s Çıkış Tarihi Onaylandı!

20 Kasım'da, Realme India ilk amiral gemisi telefonunu piyasaya sürecek - Realme X2 Pro. Daha önce tanıtılan bu amiral gemisine ek olarak...