Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10 Tasarımı Ortaya Çıktı

Galaxy S10 Tasarımı Ortaya Çıktı

Galaxy S10 arayüzü ve tasarımı ortaya çıktı. Galaxy S10 nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak? Telefon hakkında önemli detaylar.

-

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi neredeyse tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Daha önce belli başlı görselleri yayınlanan akıllı telefonların, ne zaman tanıtılacağının ortaya çıkmasının ardından bu kez Galaxy S10 serisine ait olduğu iddia edilen yeni bazı görseller yayınlandı.

Samsung’un yanlışlıkla yayınladığı düşünülen görseller, çok önemli tasarım detaylarının ortaya çıkmasını sağladı. Sadece telefonların tasarımı değil bunun dışında arayüz görselleri için de görseller ortaya çıktı. Tasarım netlik kazanmasını sağlayan yeni paylaşımlara ve detaylara bakalım.

Galaxy S10 Tasarımı Nasıl Olacak?

Paylaşılan son görsellere bakıldığı zaman ekran çerçevesi kısmında bir değişiklik olduğu gözüküyor. Son paylaşımlarda yer alan çok dar çerçeve alanından farklı olarak daha geniş bir çerçeve alanının kullanıldığını görmekteyiz. Hem alt hem de üst kısımdan daha geniş çerçevelere yer veriliyor. Alt ve üst kısımda daha geniş çerçeveler yer alsa da kamera kısmında beklenen tasarım korunmuş gibi gözüküyor.

Galaxy S10

Ön kameranın yine ekrana gömülü bir şekilde gelmesinin dışında bir başka artı nokta daha var. Yeni Galaxy S10 görsellerinde arayüz kısmından da resimler paylaşılmış durumda. Arayüz kısmından paylaşılan resimlere bakacak olursak, ön kamera yazılımsal olarak yapılacak düzenlemelerle beraber sanki hiç yokmuş gibi gözükebilecek. Yani arayüz ön kameranın tamamen kapatılmasını sağlayacak. Yeni akıllı telefonların yan kısımlarda ise yine kavisli bir tasarıma yer verileceği görülüyor.

Galaxy S10

Yan kısımlarda tamamen çerçevesiz ve kavisli ekranın, görüntü konusunda çok daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlayacağını da söyleyebiliriz. Yenilenmiş bir arayüzle beraber geleceği düşünülen yeni amiral gemisi serileri için tüm bu tasarımların netlik kazanacağı tanıtım ise MWC 2019 etkinliğinden hemen önce düzenlenecek. Etkinlik sonrasında diğer tüm bilgilerle beraber tasarım konusunda da detayları paylaşacağız.

Ayrıca bkz: Samsung Galaxy S10 Serisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

25,713BeğenenlerBeğen
57,468TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here