Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy S20'ye Director's View Kamera Özelliği Geliyor!

Galaxy S20’ye Director’s View Kamera Özelliği Geliyor!

Samsung, en son değiştirdiği güncelleme politikasından sonra şimdi de eski cihazlarına yeni özellikler sunmayı planlıyor.

-

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz Ocak ayında yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisi akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Şirket bu tanıtımda serisine eklediği yeni kamera özelliği olan Director’s View‘ı şimdi de Galaxy S20 5G‘ye sunmaya hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Director’s View kamera özelliği sayesinde diğer başka akıllı telefonlardan gelen görüntülerin daha canlı görmeniz ve videolarınızda kullanabilmenize olanak sağlıyor. Bu özellik şuanda yeni Galaxy S21 serisinde bulunuyor olsa da Samsung, yeni bir güncelleme ile birlikte bu özelliği Galaxy S20 5G içinde sunmaya hazırlanıyor.

Daha öncede pek çok örneğini gördüğümüz bu durum Galaxy S20 5G kullanıcıları için oldukça iyi bir haber olarak duruyor. Zaten şirketin yeni özellikleri bir önceki model cihazlarına göndermesi gelenek haline gelmiş durumda.

Samsung‘un yeni Director’s View özelliğini Galaxy S20 5G için ne zaman sunacağı henüz bilinmiyor ancak şirket destek sayfasını bu konuda güncellemiş durumda. Ayrıca şirketin bu özelliği daha eski cihazlarına da göndermesi bekleniyor. Bununla birlikte güncellemenin içerisinde yeni Android 12‘ninde olacağı konuşuluyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here