S6 ve S6 Edge

Samsung yeni özellik peşinde!

Samsung, yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve S6 Edge ile dikkat çekmeyi başarmıştı diyebiliriz. Yeni akıllı telefonlarda beklenen özellikler arasında RAW desteği bulunsa da, Samsung bu özelliği yeni telefonlarda sunmamıştı.

Fotoğraf çekerken alınan görüntüyü daha ham bir şekilde alarak üzerinde değişiklikler ve hata düzenlemeleri yapmaya yarayan RAW format biçimi, Samsung tarafından yapılacak olan yeni güncelleme ile S6 ve S6 Edge modellerine sunulabilir.

Gelen habere göre, Samsung yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve S6 Edge modelleri için yapacağı Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi yoluyla bu özelliği S6 ve S6 Edge modellerine sunacak.

Yeni model akıllı telefonlara bakacak olursak, LG G4 ve HTC One M9 modelleri bu özelliğe destek veriyor, Samsung’un bu özelliği yeni telefonları çıkarmadan önce sunacağı beklenmekteydi fakat yeni telefonlarda özelliğe dair bir şey bulunamadı. Android 5.1.1 güncellemesi ile S6 ve S6 Edge modelleri RAW özelliğine kavuşacak gibi gözüküyor. Gelişmeler, yeni haberler ve güncel teknoloji için takipte kalınız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here