Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 Active Kendini Göstermeye Başladı

Galaxy S8 Active Kendini Göstermeye Başladı

-

2017’de, su ve toz direnci üst uç akıllı telefonlarda daha yaygın ve beklenen bir özellik haline geldi. Samsung, suya ve toza dayanıklı akıllı telefonlar yapmaya başlamış olsa da, erken aşamalarda firmanın, “Active” olarak bilinen tamamen farklı bir akıllı telefon hattını geliştirdi. Aktif hat genelde o yıl piyasaya çıkan Galaxy modeli ile hemen hemen aynı özelliklere sahip ancak sağlam dış kabuk, su ve toz direnci ve diğer yenilikler eklendi.

Yukarıdaki hiçbiri size aşina gelmediyse endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Aktif seri, yaygın bir sürüm değil ve genellikle belli bir kesime özel olmuştur. Galaxy S8 ve S8+‘ın piyasaya sürülmesiyle, Samsung’un bu telefon nesli için aktif bir model hazırlaması şaşırtıcı değil.

SamMobile göre, Galaxy S8 Active, SM-G892A model numarasıyla ‘Cruiser‘ kod adı altında geliştirildiğini ayrıntılarıyla ortaya çıkardılar. Koruma konusu söz konusu olduğunda, yalnızca Galaxy S8’in IP68 sertifikasının telefonda kalacağını varsayabiliriz, ancak büyük ihtimalle damlalardan koruyacak daha sağlam bir kabuk ile gelecektir. Yeni cihaz öncekilerin yolunu izliyorsa, daha büyük bir pil kapasitesi ve belki de yeni bir kamuflaj renk şeması ile gelebilme ihtimali var.

25,584BeğenenlerBeğen
56,931TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here