Galaxy Tab S4

Tablet modelleri içerisinde en dikkat çeken serilerden biri olarak karşımıza çıkan Galaxy Tab serisi tablet modellerinin kısa süre sonra yenilenmesini bekliyoruz. Bir süredir Samsung’un bu seriyi yenileyeceği konuşuluyor ve tablet için sürekli yeni detaylar gelmeye devam ediyordu. Şimdi ise merakla beklenen yeni tablet modeli Galaxy Tab S4 serisi için görseller gelmeye başladı.

Daha önce taslak görselleri ve çizimleri ortaya çıkan tablet modelinin bu kez paylaşılan görseliyle beraber ise hem klavyesi hem de akıllı kalemi ortaya çıktı. Bilgisayarların yerini almaya yeni bir aday olacak olan Galaxy Tab S4 modelinin detaylarına geçelim.

Galaxy Tab S4 Tablet Neler Sunacak?

Galaxy Tab S4 modeliyle beraber Samsung’un tablet sınıfı önemli değişikliklere imza atacak. Bu kez çok daha akıllı bir kalem gelecek. S-Pen kullanımıyla beraber gelecek olan Galaxy Tab S4 modelinin paylaşılan son görsellerinde de söz konusu akıllı kalem modelini görebiliyoruz.  Biraz kalın bir tasarıma sahip olduğu görülen kalemin, Note 9 modeliyle beraber gelecek olan akıllı kalemle hemen hemen aynı yeteneklere sahip olacağından söz ediliyor.

Galaxy Tab S4

Son görsellerde dikkat çeken bir diğer detay ise klavye bölümü. Tablet ile beraber mi gelecek yoksak bir aksesuar olarak mı göreceğiz kesin değil ancak klavye modelinin de oldukça kullanışlı bir dizayna sahip olduğu görülüyor. Tasarım kısmında ise geniş bir ekran yüzeyi sunulacak ancak çerçevesiz bir tablet gelmeyecek:

Amiral gemisi tablet sınıfının devamı olacak olan Galaxy Tab S4 modelinin teknik özellikleri kısmında da önemli detaylarımız var. Buna göre tabletin 10.5 inçlik bir ekranla geldiği görülecek. 1600 X 2560 çözünürlük değerine sahip olacak olan ekranların, Snapdragon 835 işlemcilerini kullanacağı ve 4 GB RAM bellek miktarına sahip olarak geleceği de gelen bilgiler arasında. IFA 2018 fuarında tanıtılmasını beklediğimiz yeni serinin ne kadar fiyata sahip olacağı ise bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here