Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Galaxy Watch 3 Gerçek Görüntüleri ve Renkler

Galaxy Watch 3 Gerçek Görüntüleri ve Renkler

Galaxy Watch 3 akıllı saat gerçek basın görselleri yayınlandı. Saatin tasarımında mini değişiklikler var ve daha şık bir kasa gelecek.

-

5 Ağustos Samsung için yenilenme olacak. Farklı farklı kaynaklardan hep bir bilgi akışı var ama daha çok yeni telefon için bilgi akışı var. Galaxy Note 20 serisi gerçekten ihtişamlı bir seri olacak ama tek başına bu seri gelmeyecek artık bunu da biliyoruz. Galaxy Watch 3, şu sıralar telefon kadar konuşulmuyor ama tanıtım sonrasında en az telefon kadar konuşulacak.

Yeni saati almak isteyen ve saatin tanıtılmasını bekleyen takipçilerimiz için bu modelin tüm özellilerini sıraladığımız bir yazı paylaştık.

İlginizi Çekebilir: Watch 3 Tüm Özellikleri

Bu yazımızda tasarımın nasıl olacağını anlattık ama bunu sadece öğrendiğimiz ölçüler üzerinden yaptık. Elimizde net bir görüntü yoktu. İyi haber şu ki artık elimizde gerçek görüntüler var.

Galaxy Watch 3 Tasarımı Daha Şık, Daha Zarif Bir Hale Getirilecek

Evan Blass yeni akıllı saate ait gerçek basın görsellerini yayınladı. Basın görselleri her şeyi ortaya çıkardı. Bu görsellere göre saat 3 renk seçeneği ile satılacak. İlk seçenek bronz olacak. Daha çok kadınların kullanımına hitap edecek bu renk, koyu ve mat hale getirilmiş.

Diğer renk gümüş olacak ve bu rengi seçen kullanıcılar saatin kayışlarla birleştiği noktada metal detaylara sahip olacak. Klasik saat kullanmayı sevenlerin kesinlikle bu modeli tercih edeceği yorumunu yapılabilir.

Biraz daha sportif bir görüntü isteyecek olursanız, tam kasa siyah renk seçeneği de olacak. Tam kasa siyah seçeneği, kayışla tam uyumlu gibi. Kayış demişken şu an satılan Galaxy Watch saatine göre kayışlar daha kaliteli duruyor.

Galaxy Watch 3

Silikon değil de deri kayış kullanılacak. Bunu da anlamış olduk. 1.2 inç ve 1.4 inç iki ekran boyutu olacak saatin ana kasasında ise çok bir değişim yapılmayacağını anlıyoruz. Yine üstte dönen çerçeve olacak ama çerçeve sanki biraz daha küçük hale getirilmiş ve saatin daha zarif görüntü elde etmesi sağlanacak.

Fiziksel tuşların değişeceği de kesinleşti. Alt ve üst kısımda yuvarlak ve metal görünümlü iki tuş olacak. Galaxy Watch 3 saatini almak isteyenler 2 ay daha sabretmeli. Yaz ayları bittiğinde ya da Sonbahar aylarına girildiğinde satışlar başlayacak.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...

Xbox One’dan Oyun Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Xbox One'da oyun paylaşımının nasıl yapıldığını bilmek ister misiniz? O zaman doğru sayfaya geldiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize fiziksel  Xbox One oyunları vermek...

Apple AirPod Nasıl Temizlenir ?

Apple AirPod'larınızı temiz tutma konusunda endişeli misiniz? Apple'ın gerçek kablosuz kulaklıkları, ister spor salonunda, ister işe gidip gelme noktasında kullanın, ister sadece...