Ana Sayfa Akıllı Telefon Galaxy X için Yeni Bilgiler Var

Galaxy X için Yeni Bilgiler Var

Galaxy X akıllı telefonlarının ekran sistemi hakkında yeni bilgiler var. Galaxy X ekranlarının özellikleri neler olacak? 3 ekranlı yerleşim mi geliyor?

-

Katlanabilir akıllı telefon fikri giderek yaygınlaşmaya başladı. İlk başta ZTE tarafından bir deneme modeli olarak piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefonları gördük. Ancak hemen sonrasında bu fikrin birçok marka tarafından kabul görmeye başladığını da gördük. Bu markalardan birisi de Samsung oldu. Teknoloji devi Samsung, Galaxy X adı verilen yeni bir akıllı telefon modeliyle beraber bu alana giriş yapacağı konuşulan markalar arasında yer alıyor.

Ardı ardına katlanabilir telefon modeli için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların patent görselleri olduğu iddia edilen görseller paylaşılmıştı. Şimdi ise telefonların sistemi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Galaxy X Nasıl Bir Telefon Olacak?

Patent görsellerinin ardından yeni seri akıllı telefonları için yeni bazı detaylar ortaya çıktı. Bu kez telefonların ekran sistemi konusunda yeni detaylar ortaya çıktı. Yeni akıllı telefon modelinin bu noktada 3 farklı ekran kullanması bekleniyor. 3 farklı ekran kullanacağından söz edilen Galaxy X akıllı telefonlarının, 3 farklı ekranının da standart akıllı telefon ekranı olacağından söz ediliyor.

Yani ekranlar kısmında katlanabilir bir seri görmek mümkün olmayacak. Bunun yerine telefon direk olarak katlanacak. Yine OLED ekran kullanacağından söz edilen akıllı telefonların, ekran kısmında çok önemli bir farkı olmayacak. Daha çok telefonların genelinde katlanma sisteminin olmasını bekliyoruz. Bu durum 3 farklı ekranının kullanımını da değiştirecek.

Galaxy X

İddialara göre Galaxy X akıllı telefonlarının ekran kısmı katlanmayacak ancak 3 ekranı da kullanmak için telefonların ekranını açıp, kapatabileceksiniz. Kullanıcıların iki ekran kullanımı yapabileceği, isterlerse tek ekran kullanabilecekleri ya da 3 ekranlı kullanım yapılabileceğinden söz ediliyor. Her 3 ekran sisteminde de ekran boyutu dışında değişiklik olmayacağı söyleniyor.

Yani telefonları tamamen açık hale getirdiğini zaman 3 ekran boyutunda görüntü almak mümkün olacak. Kamera kısmında ya da ekran yerleşimi kısmında nasıl bir tasarım kullanılacağı konusunda ise bir bilgi yok. Bunun için Samsung’un tanıtımını bekliyoruz. Son olarak telefonların 2018 yılı içerisinde tanıtılmasının beklendiğini belirtelim.

25,747BeğenenlerBeğen
57,682TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here