Ana SayfaTeknoloji HaberleriGelecekte Katlanabilir Samsung Telefonları Olacak!

Gelecekte Katlanabilir Samsung Telefonları Olacak!

-

Telefon firmaları artık ürettikleri telefonlarla bizleri gerçekten şaşırtıyorlar diyebiliriz. Çünkü telefonlarındaki özellikler işlevsel bakımından çalışması bizleri gerçekten heyecanlandırıyor ve hepsi birbirinden özel telefonlar diyebiliriz. Şimdi ise yeni gündem Samsung’un gelecekteki katlanabilir telefonları.

Samsung telefon devi rakiplerinin artmasıyla beraber gerçektek sıkı bir çalışmaya girmiş diyebiliriz. Çünkü diğer firmalara baktığımızda şuanda pazarda telefon için rekabet oldukça fazla ve her firma artık ürettikleri telefonun özelliklerini bir hayli üst düzeyde tutmaya çalışıyor.

samsung katlanabilir telefon

Apple’nin ürettiği telefonlar biraz pahalı olduğu için özellikle ülke insanımız pek alamıyor diyebiliriz. Ancak Samsung diğer firmalara meydan okumak için biraz daha fiyatları uygun tutmaya çalışıyor ancak yinede ne olursa olsun rakip firmalar özellikle yeni telefon üreten yapımcılar pazarda rekabeti artırdığı gibi ön sıralara geçmeye başladılar bile diyebiliriz.

Samsung

Durum böyle olunca Samsung artık yeni teknolojilerle telefonlarını güçlendirme kararı aldı ve şuanda en büyük gündemdeki madde gelecekteki Samsung telefonlarının katlanabilir olması. Üstelik bu sefer Samsung çok ciddi ve patent başvurusu dahi yaptı ve sevindirici bir haber daha Samsung’un katlanılabilir telefonları için başvurduğu patent onaylandı yani kısa bir zaman mı desek yakın bir tarihtemi desek net olarak bilemiyoruz ama Samsung’dan katlanabilir telefonları görmemiz yakın diyebiliriz.

katlanabilir ekran

Samsung un bu üreteceği telefonlar bükülebilecek hatta katla cebine koy denilecek seviyelere kadar esnek olacak ve telefonların kırılma riski iyice ortadan kalacak.

Samsung’dan katlanabilir telefonlar!

Bu arabaları ancak rüyanızda görürsünüz

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here