Android 7.0 Güncellemesi kademeli olarak dağıtılırken, ilk güncellemeyi alacak cihaz General Mobile Oldu.

Türkiye‘de daha çok orta seviye cihazlar ile tanınmakta olan ve tercih edilen General Mobile, cihazlarını kullanan kişiler için her zaman tam destek vermeye çalışmakta. Şirket milyonlarca kullanıcısı için birçok telefon markasından daha hızlı bir şekilde Android‘in yeni güncellemesini yayınlamaya başladı.

Android Nougat güncellemesi neredeyse tüm dünyada dağıtılmaya başlarken, Google tarafından yapılan dağıtımları alan modeller bilindiği gibi ilk olarak Google’ın cihazları oldu. Türkiye’de Android 7.0 ile beraber gelen dağıtımları üstlenen marka ise General Mobile oldu.  GM 5 Plus ismini taşıyan ve orta seviye telefon kategorisinde yer alan cihazı için Android 7.0 güncellemesini yayınlamaya başladı.

General Mobile kendi Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulunarak kademeli olarak GM 5 Plus kullanıcılarını Nougat güncellemesini yükleyebilirler.

general-mobile-gm-5-plus-icin-android-70-guncellemesini-yayinladi-1

Android 7.0 güncellemesi nasıl yüklenir?

Şuan için Android Nougat güncellemesi sıralı bir şekilde dağıtılmaktayken, belkide ilk güncellemeyi alacak kişi siz olabilirsiniz. GM 5 Plus için gelen Android 7.0 Güncellemesi ile beraber penceresinden sistem güncelleme üzerinden yapabilirsiniz. Henüz telefonunuza Android 7.0 güncellemesi gelmemişse biraz beklemenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here