Ana Sayfa Teknoloji Haberleri General Mobile GMPods Kablosuz Kulaklıklar Duyuruldu

General Mobile GMPods Kablosuz Kulaklıklar Duyuruldu

General Mobile GMPods kablosuz kulaklık tanıtıldı. Uygun fiyata alınacak yeni kablosuz kulaklık fiyatı ve özellikleri.

-

General Mobile GM 10 akıllı telefonununu tanıtır tanıtmaz, marka canlanmaya başladı. Yeni telefon geldi ve arkasından yeni bir kablosuz kulaklık geldi. General Mobile GMPods kablosuz kulaklık, uygun fiyatlı ve yüksek pil dayanma süresi ile dikkat çekmeyi de başardı.

Kulaklığın özellikleri temel seviye ile orta seviye bir kablosuz kulaklığı işaret ediyor. AirPods ya da Galaxy Buds gibi bir devlerle rekabet edecek düzeyde değil. Kendi fiyat tabanında iyi bir ürün sayılır.

İlginizi Çekebilir: General Mobile GM 10 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

General Mobile GMPods Tasarımı

Özelliklerden önce tasarımı kısaca geçelim. Kulaklık tam kulak içi olarak bilinen bir model ve daire şeklinde kulak başları ile standart bir görüntü sunuyor. Dokunmatik yüzeyi kolay kontrol etmek adına, daire şeklinde kulaklık başlarının biraz geniş alanı olduğunu anlıyoruz.

Kulaklık başları yanında sap bölümü de dikkat çekici. Sap kısmı uzun ve kulağın dışına kadar çıkıyor. Kutu tasarımı da dikdörtgen ve bu uzun sapların oldukça kolay yerleşimi sağlanmakta.

General Mobile GMPods

General Mobile GMPods Özellikleri

Kulaklık tam da söylediğimiz gibi giriş seviyesi bir model. Buna rağmen Bluetooth 5.0 destekliyor. Basit seviyede gürültü engelleme gibi özellikleri olan kulaklığın arka kısmında bir dokunmatik alan var ve bu alan üzerinden oynatma kontrolleri sağlanabiliyor.

İşte müzik dinlerken başka bir şarkıya geçmek, aramalara cevap vermek, Google Asistanı çalıştırmak için fonksiyonları olan dokunmatik alan, işinizi biraz kolaylaştırmakta.

General Mobile GMPods

Yeni kulaklık hakkında paylaşabileceğimiz son şey oyun modu. General Mobile GMPods serisini oyun moduna alabiliyorsunuz ve bu sayede oyunlarda gecikme sürelerini en aza indiriyorsunuz. Oyun modundayken konuşma seslerine göre bir ayarlama yapılıyor.

Özellikleri fiyatına göre iyi sayılabilecek olan kulaklığın satışları şu an için başladı. Satış fiyatı 189 TL olarak açıklandı ve şimdilik General Mobile resmi sitesinden alım yapabiliyorsunuz. Satış için herhangi ek bir kampanya haberi görmedik.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.