Abone Ol
Ana Sayfa Teknoloji Haberleri General Mobile GMPods Kablosuz Kulaklıklar Duyuruldu

General Mobile GMPods Kablosuz Kulaklıklar Duyuruldu

General Mobile GMPods kablosuz kulaklık tanıtıldı. Uygun fiyata alınacak yeni kablosuz kulaklık fiyatı ve özellikleri.

-

General Mobile GM 10 akıllı telefonununu tanıtır tanıtmaz, marka canlanmaya başladı. Yeni telefon geldi ve arkasından yeni bir kablosuz kulaklık geldi. General Mobile GMPods kablosuz kulaklık, uygun fiyatlı ve yüksek pil dayanma süresi ile dikkat çekmeyi de başardı.

Kulaklığın özellikleri temel seviye ile orta seviye bir kablosuz kulaklığı işaret ediyor. AirPods ya da Galaxy Buds gibi bir devlerle rekabet edecek düzeyde değil. Kendi fiyat tabanında iyi bir ürün sayılır.

İlginizi Çekebilir: General Mobile GM 10 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

General Mobile GMPods Tasarımı

Özelliklerden önce tasarımı kısaca geçelim. Kulaklık tam kulak içi olarak bilinen bir model ve daire şeklinde kulak başları ile standart bir görüntü sunuyor. Dokunmatik yüzeyi kolay kontrol etmek adına, daire şeklinde kulaklık başlarının biraz geniş alanı olduğunu anlıyoruz.

Kulaklık başları yanında sap bölümü de dikkat çekici. Sap kısmı uzun ve kulağın dışına kadar çıkıyor. Kutu tasarımı da dikdörtgen ve bu uzun sapların oldukça kolay yerleşimi sağlanmakta.

General Mobile GMPods

General Mobile GMPods Özellikleri

Kulaklık tam da söylediğimiz gibi giriş seviyesi bir model. Buna rağmen Bluetooth 5.0 destekliyor. Basit seviyede gürültü engelleme gibi özellikleri olan kulaklığın arka kısmında bir dokunmatik alan var ve bu alan üzerinden oynatma kontrolleri sağlanabiliyor.

İşte müzik dinlerken başka bir şarkıya geçmek, aramalara cevap vermek, Google Asistanı çalıştırmak için fonksiyonları olan dokunmatik alan, işinizi biraz kolaylaştırmakta.

General Mobile GMPods

Yeni kulaklık hakkında paylaşabileceğimiz son şey oyun modu. General Mobile GMPods serisini oyun moduna alabiliyorsunuz ve bu sayede oyunlarda gecikme sürelerini en aza indiriyorsunuz. Oyun modundayken konuşma seslerine göre bir ayarlama yapılıyor.

Özellikleri fiyatına göre iyi sayılabilecek olan kulaklığın satışları şu an için başladı. Satış fiyatı 189 TL olarak açıklandı ve şimdilik General Mobile resmi sitesinden alım yapabiliyorsunuz. Satış için herhangi ek bir kampanya haberi görmedik.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nokia C3 Geekbench’te Göründü

Birkaç gün önce, Geekbench üzerinde bilinmeyen bir Nokia cihazı görüldü, şimdi Nokia C3 olduğunu biliyoruz, çünkü artık elimizde benchmark veritabanında adı onaylayan...

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram dondurma, güzel bir ayrıcalık. Ayrıcalık demek ilk etapta size farklı gelebilir. Ama işin aslı tam olarak bu. Bunu eskiye dönerek açıklayacağım.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G Basın Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G, şirketin 5 Ağustos'taki çevrimiçi unboxing etkinliği sırasında nihayet resmiyet kazanacak. Tasarım mistik bronz ve mistik siyah...

Torrent Oyun İndirmek Bilgisayarınıza Zarar Verir mi?

Torrent oyun indirmek, adeta korsan oyun sektörünün kilit noktası. Torrent yaygınlaşmadan önce de oyunların korsan versiyonları indirmeye açılıyordu ama oyunu indirmek ayrı...

Vivo S7 5G’nin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Vivo, 3 Ağustos'ta Vivo S7 5G akıllı telefonunu tanıtacak. Dün, telefonun ön ve arka tasarımını ortaya çıkaran görüntü, Vivo S7 5G'nin çift...