Sürekli olarak hakkında sızıntılar gelen ve teknoloji dünyasını birbirine katan iPhone 6 hakkında gelen iddialar bu haberden sonra son bulacak, çalışır biçimde olan ancak sahte iOS işletim sistemi yani Android işletim sistemi ile çalışan iPhone 6 Çin’liler tarafından şimdiden klonlanmış durumda.

2 ay içerisinde geliyor.

iPhone 6 hakkında ilk defa internet üzerinde bu kadar net bir sızıntı gerçekleşiyor, her ne kadar sahte iOS işletim sistemi ile çalıştığı bilinse de iPhone 6’nın bu tasarım ile geleceği kesin, 4.7 inç ve 5.5 inç büyüklüğünde iki farklı model olarak üretilmesi beklenen ancak fiyatı ile oldukça cepleri yakması beklenen iPhone 6 hakkında gelen görseller teknoloji dünyasına son noktayı koymuş oldu.

iPhone 6'dan yeni görseller

Her ne kadar yayınlanan görseller resmi bir Apple cihazın yerini tutmasa da iPhone 6’yı merak eden kullanıcılar için gerçek ve çalışır biçimde sızdırılan iPhone 6 kullanıcıları biraz olsun heyecanlandıracaktır.

Bakalım iPhone 6 kullanıcıları memnun edecek mi? Sizler Apple cihazlar ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.