Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Gizemli Bir Nokia Telefonu Snapdragon 765G İle Geliyor!

Gizemli Bir Nokia Telefonu Snapdragon 765G İle Geliyor!

Nokia'nın gizemli telefonu, mükemmel bir yonga seti ile donatılacak !

-

Nokia Mobile Ürün Şefi Juho Sarvikas geçtiğimiz günlerde, SD765 yonga setinin bulunduğu isimsiz bir Nokia telefonun teaser görüntüsünü paylaştı. Snapdragon 765 ile karşılaştırıldığında, SD765G yonga seti daha iyi grafik deneyimi sunacak.

Gizemli Nokia telefonunun silueti, telefonun temel özelliklerinden bazılarını ortaya çıkardı. Telefonun yandan monteli bir parmak izi tarayıcı ve yuvarlak şekilli bir kamera modülü ile geleceğini ortaya koyuyor. Cihaz bakır bir çerçeveyle donatılmış gibi görünüyor.

İlk SD765G yonga sistemli Nokia telefonu, HDR10 desteğiyle gelen son telefonlar gibi saf bir ekrana sahip olacak. Sarvikas, Nokia cep telefonunun arkasında üçlü kamera özelliği bulunduğunu açıkladı.

Gizemli Bir Nokia Telefonu Snapdragon 765G İle Geliyor!

Ayrıca, telefonun ultra geniş açılı lensi ile 4K videolar kaydedebileceği doğrulandı. Sarvikas, cihazın tüm gün pil ömrü sunacağını onayladı. Akıllı telefonun diğer detayları hakkında pek bir bilgi yok. Cihaz, 2020’nin ilk çeyreğinde resmileşecek. Şirketin cep telefonunu duyurmak için Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2020 teknoloji fuar platformunu kullanması muhtemel.

Gizemli Bir Nokia Telefonu Snapdragon 765G İle Geliyor!

Resmi Qualcomm basın bülteninde Sarvikas, “2020 için en büyük önceliğimiz 5G’yi daha erişilebilir hale getirmek – Snapdragon 765 Mobil Platformu ile NSA ve SA ağlarında mümkün olan en iyi performans için uygun fiyatlı ancak premium sınıf, geleceğe yönelik 5G deneyimi sunmak.” diye ekledi. Snapdragon 765G, Snapdragon X52 5G modem ile entegre ve 3.7Gbps maksimum 5G indirme hızı vaat ediyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ülkemizde Otomobil Satışları %30 Arttı

Türkiye otomobil satışları, Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından paylaşılan verilere göre 2020'nin ilk altı ayında ciddi anlamda yükseldi. Dizel araçlara olan talepte düşüş...

Yeni LoL Şampiyonu: Düşlerin Çobanı Lillia

Yeni LoL şampiyonu sonunda kesinleşti ve resmi açıklama geldi. Yeni şampiyonun adı tahmin edildiği gibi Düşlerin Çobanı Lillia oldu.

Bugün Koronavirüse 1.041 Kişi Yakalandı, 2.219 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 8 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.041 kişinin COVID-19 testinin...

Xbox One’dan Oyun Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Xbox One'da oyun paylaşımının nasıl yapıldığını bilmek ister misiniz? O zaman doğru sayfaya geldiniz. Arkadaşlarınıza ve ailenize fiziksel  Xbox One oyunları vermek...

Snapdragon 865 Plus Tanıtıldı – Tüm Özellikleri

İlk defa Galaxy Note 20 serisi ile kullanılması beklenen güncellenmiş işlemci Snapdragon 865 Plus sonunda duyuruldu. Tanıtımın ne zaman yapılacağını merak ediyor...