Ana Sayfa Akıllı Telefon Global Nokia 7.1 Plus FCC Onayını Aldı

Global Nokia 7.1 Plus FCC Onayını Aldı

TA-1113 ve TA-1115 model numaralarına sahip iki telefon perşembe günü yapılacak HMD etkinliği için onaylandı.

-

İki hafta önce HMD Global, 4 Ekim’de Londra’da yapılacak bir lansman için davetiyelerini göndermeye başladı. Nokia akıllı telefon ailesine yeni bir ekleme yapılacağı davette açıklanacak. Bunun TENAA‘ya şimdiden ulaşan Nokia 7.1 Plus olacağını düşünüyoruz.

TA-1131 model numarası telefonun çeşitlerinden biridir. Ancak TA-1113 ile birlikte TA-1113 takma adı verilen başka bir sürüm ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Bu sayede evrensel bir lansman için hazırlıklar hızla ilerlemiştir.

Global Nokia 7.1 Plus FCC Onayını Aldı

FCC listeleme yeni telefonun 5V/2A şarj cihazı ve kulaklık ile tanıtılacağını ancak pil kapasitesinin de 3,400 mAh olacağını belirtti. Bu tam olarak TENAA’da bahsedilen telefon sürümü ile aynı güç hücresidir.

Çin düzenleyicisinden alınan özellikler bir Snapdragon 710 yonga seti güç veren 2,2 GHz‘lik bir işlemci ortaya koydu. Kamera kurulumu, Nokia 7 plus ile aynı olacak gibi görünüyor. Önde ise 20 MP lik bir selfie kamerası var. Görüntülerde telefonun arka panelinde Android One etiketi göremiyoruz, bunun nedeni ise Google’ın Çin ile olan ilişkisini henüz düzeltemediğinden kaynaklıdır.

Nokia 7.1 Plus’ın işletim sistemi güncellemeleri ve güvenlik düzeltme ekleri sağlayan platform ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Kaynakgsmarena
25,719BeğenenlerBeğen
57,489TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here