Ana Sayfa Android Haberleri Gmail için Karanlık Mod Müjdesi

Gmail için Karanlık Mod Müjdesi

Gmail Android sürümü için karanlık mod güncellemesi yolda. Gmail karanlık mod güncellemesiyle beraber neler sunulacak?

-

Google’ın servisleri düzenli aralıklarla güncelleme alan ve sürekli yenilenen servisler arasında geliyor. Özellikle Android akıllı telefonlarında da kullanılan Google servislerinin çok sık bir şekilde güncelleme aldığını görüyoruz. Ortaya çıkan yeni haberler, bu kez sıranın bir başka Google servisi olan Gmail’e geldiğini gösteriyor.

Paylaşılan bilgilere göre Gmail için önemli güncellemeler yolda. Resmi olarak Google’ın açıklamış olduğu bir bilgi yok ancak yeni güncellemeye ait olduğu iddia edilen bazı dosyaların içerisinde güncelleme konusunda bilgiler elde edilmiş durumda.

Gmail Karanlık Mod

Elde edilen bilgilere göre Gmail Android uygulaması için özel bir güncelleme gelecek. Android uygulaması için gelecek olan güncellemeyle beraber mail uygulamasına karanlık mod desteğinin de eklendiğini görmek mümkün olacak.

Ayrıca Bakınız: Gmail Gizli Mod Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gmail karanlık modun kullanımı için nasıl bir ayar menüsüne yer verileceği konusunda ise herhangi bir bilgi elde etmek mümkün olmadı.

Gmail

Sadece güncelleme dosyalarının içerisinde yer alan ayarlar uygulamasında karanlık moda geçiş için bir bölüm bulunduğu görülüyor. Bu kısma geçiş yapıldığı zaman ise karanlık mod kullanıma girmiş oluyor.

Özellikle mesaj ekranlarının karanlık modla beraber çok daha koyu bir temaya geçiş yaptığını görebiliyoruz. Koyu temanın tüm menü alanları için geçerli olup olmayacağı konusunda da net bilgiler yok.

Bunun için güncellemenin yayınlanmasını beklemekten başka bir şans yok gibi gözüküyor. Sürüm notlarında da konuya ilişkin mutlaka bir açıklama paylaşılacaktır.