Ana Sayfa Android Haberleri Gmail için Karanlık Mod Müjdesi

Gmail için Karanlık Mod Müjdesi

Gmail Android sürümü için karanlık mod güncellemesi yolda. Gmail karanlık mod güncellemesiyle beraber neler sunulacak?

-

Google’ın servisleri düzenli aralıklarla güncelleme alan ve sürekli yenilenen servisler arasında geliyor. Özellikle Android akıllı telefonlarında da kullanılan Google servislerinin çok sık bir şekilde güncelleme aldığını görüyoruz. Ortaya çıkan yeni haberler, bu kez sıranın bir başka Google servisi olan Gmail’e geldiğini gösteriyor.

Paylaşılan bilgilere göre Gmail için önemli güncellemeler yolda. Resmi olarak Google’ın açıklamış olduğu bir bilgi yok ancak yeni güncellemeye ait olduğu iddia edilen bazı dosyaların içerisinde güncelleme konusunda bilgiler elde edilmiş durumda.

Gmail Karanlık Mod

Elde edilen bilgilere göre Gmail Android uygulaması için özel bir güncelleme gelecek. Android uygulaması için gelecek olan güncellemeyle beraber mail uygulamasına karanlık mod desteğinin de eklendiğini görmek mümkün olacak.

Ayrıca Bakınız: Gmail Gizli Mod Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gmail karanlık modun kullanımı için nasıl bir ayar menüsüne yer verileceği konusunda ise herhangi bir bilgi elde etmek mümkün olmadı.

Gmail

Sadece güncelleme dosyalarının içerisinde yer alan ayarlar uygulamasında karanlık moda geçiş için bir bölüm bulunduğu görülüyor. Bu kısma geçiş yapıldığı zaman ise karanlık mod kullanıma girmiş oluyor.

Özellikle mesaj ekranlarının karanlık modla beraber çok daha koyu bir temaya geçiş yaptığını görebiliyoruz. Koyu temanın tüm menü alanları için geçerli olup olmayacağı konusunda da net bilgiler yok.

Bunun için güncellemenin yayınlanmasını beklemekten başka bir şans yok gibi gözüküyor. Sürüm notlarında da konuya ilişkin mutlaka bir açıklama paylaşılacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...