Golden Manager Android

Mobil platformlar üzerinde yer alan onlarca futbol menajerlik oyunu bulunmaktadır. Fakat, bunlar arasında en gerçekçisini bulmak istiyorsanız Golden Manager Android Oyunu, bu konuda ön plana çıkan yapımlar arasında yer almaktadır.

NSS gibi maç esnasında oyun kontrolü sağlama gibi bir seçeneği bulunmayan Golden Manager Android Oyunu, daha çok maç dışında takımını kontrol etme üzerine kurulu bir online oyundur ve tamamen Türkçe olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Takımınızın başına geçtikten sonra, takımınızı istediğiniz gibi idare edebilirsiniz. Dilerseniz bir oyuncu üzerine yoğunlaşabilir, dilerseniz de takımı genel olarak yükseltebilirsiniz.

Ekonomi sistemlerinin de ön planda olduğu oyunda antreman oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyuncularınıza sık sık antreman programı uygulamalı ve yeteneklerini geliştirmelisiniz. Bu sayede maçlardan sıfır zarar ile ayrılabilirsiniz.

Golden Manager Android Oyununun en önemli özelliklerinden birisi de online olarak oynanmasıdır. Dünyanın dört bir yanından oyuncular ile maç yapabilir ve bu sayede kendinizi büyük bir rekabetin içine sokabilirsiniz. Ayrıca bu maçlardan alacağınız galibiyet takım ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Golden Manager Android Oyunu
Golden Manager Android Oyunu

Bahsetmiş olduğumuz, Golden Manager Android Oyununu aşağıdaki butona tıklayarak, Google Play Store üzerinden indirebilir ve menajerlik ruhunu en derinden yaşamaya başlayabilirsiniz.

Takımınızı en iyi şekilde kontrol etmeniz dileği ile, iyi oyunlar!

Golden Manager Android Oyunu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here