Google akıllı gözlüğü olan Google Glass’ı 2GB RAM versiyonuna sahip bir versiyon ile beraber güncelleneceğini açıkladı, kullanıcılar Google’a karşı tepki yağdırdı.

Bildiğiniz üzere kısa bir zaman önce satışa çıkartılan Google Glass akıllı gözlük bünyesinde yapılamayacak neredeyse hiçbir şey yok, ancak Google bugün açıkladığı bir karar ile gözlük için sanki 1GB RAM yetersiz gibi 2GB RAM versiyonunu çıkartacağını açıkladı.

Google tarafından açıklanan verilere göre Google Glass 1GB RAM versiyonu ile tam performanslı çalışamıyor, ancak akıllı gözlüğe 2GB RAM entegre edildiğinde 1GB RAM versiyonuna göre daha hızlı ve daha performanslı olarak çalıştığı iddia ediliyor, henüz BETA aşamasında olduğu açıklanan ve ekleme, çıkartma yapılabilecek olan akıllı gözlük 1GB RAM sahibi kullanıcılarını kızdırdı.

Yoksa Google Bizi Tanıyor Mu?

Henüz daha 1.500 dolar fiyatıyla satışa çıkarılmış olan gözlüğün aradan kısa bir süre geçmesine rağmen performans sorununun daha yeni açıklanması kullanıcılar tarafından tepki gördü, Google yaptığı açıklama ile beraber Google Glass 1GB RAM versiyonu için özel olarak yazılım geliştirmeleri ile beraber 2GB RAM versiyonunun hızına yetişeceğini açıklasada kullanıcılar hala tepkili.

Sizce Google Glass 1GB RAM versiyonu sahibi kullanıcılar ileriki zamanlarda unutulur mu? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here