Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Google Asistan'a Misafir Modu Ekleniyor!

Google Asistan’a Misafir Modu Ekleniyor!

Google, yeni Misafir Modu beraber, gizli sekme özelliğini Google Asistan'a taşımayı planlıyor. Özellik, birkac hafta içerisinde kullanıma sunulacak.

-

Google Asistan, akıllı telefonlardan hoparlörlere, hatta akıllı televizyonlara kadar çeşitli cihazlarda kullanılabiliyor. Google Asistan lansmanından bu yana, çok daha fazla ses desteği gibi yepyeni özellikler kazandı. Şimdi ise Google, AI asistanına bir Misafir modu özelliği sunmayı hedefliyor.

Google tarafından yayınlanan bir blog yazısına göre, özellik önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulabilir. Misafir Moduyla beraber, Google Asistan ile olan etkileşimleriniz Google Hesabınıza kaydedilmiyor. Bu, bir nevi gizli modu kullanmaya benzetilebilir.

Google, Misafir Modu’nu sesli bir komutla etkinleştirebileceğinizi söylüyor. Şu anda, Google Asistan’dan son aramanızı silmesini isteyebilirsiniz ancak, birden fazla komutu gerçekleştirmek yorucu olabilir. Misafir Modu sayesinde bu sorun ortadan kalkmış olacak.

Blog yayını ayrıca Google’ın, e-postanız yerine bir Google uygulamasını kullanırken kullanıcılara doğrudan kritik güvenlik uyarıları göndermeye başlayacağını da ortaya çıkardı.

Dolayısıyla, Google Haritalar kullanıyorsanız ve bir güvenlik uyarısı varsa, bu uygulama ile bilgilendirileceksiniz. Bildirim, köşedeki Google hesabı profil resminizde yanıp sönen kırmızı bir simge aracılığıyla gelecek.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGoogle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.