Ana SayfaTeknoloji HaberleriGoogle Chrome'a Backspace Tuşu Geri Geldi!

Google Chrome’a Backspace Tuşu Geri Geldi!

-

Google’ın Chrome tarayıcısı için yayınlamış olduğu güncellemenin ardından Backpace tuşunu engellemişti. Eklenti geliştiricilerinin son olarak yapmış olduğu eklenti ile artık bu özelliği tekrar Google Chrome’da kullanılabilir hale getiriyor.

Ancak Nisan ayı içerisinde gelen güncelleme her ne kadar iyileştirme ve performans odaklı olsa da Google Chrome için Backspace tuşunu engellemişti. Chrome tarayıcı ile gezinirken artık bir önceki sayfaya gitmek için backspace tuşu kullanılamıyordu.

Geriye dönmek isteyen kullanıcılar fareleri ile sol üst tarafta bulunan geri ok butonuna tıklayıp bir önceki sayfaya dönebiliyorlardı.

backspace

Backspace tuşu özleyen kullanıcılara veya vazgeçemeyen hep bir eksiklik hisseden kullanıcılar için bir eklenti geldi. Go Back With Backspace adına sahip olan Chrome eklentisi sizi eski alışkanlıklarınıza geri kavuşturuyor. Chrome Web Store‘da yer alan eklentiyi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Go Back With Backspace eklentisini kurduğunuz zaman başka hiç bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Yüklenildiği an Backspace tuşunuz eskisi gibi çalışacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here