Kurumlara Önerilen Android

Google, Android üretici ve iyi bir akıllı telefon üretici konumunda olmasıyla beraber akıllı telefon alanında en çok adı geçen firmalardan biri olarak biliniyor. Apple’ı saymayacak olursak, akıllı telefon alanında işletim sistemi konusunda tek adresin Google olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada markanın tüm sektöre etki edecek adımları olabilir. Bu adımlar arasında en çok dikkat çekeni ise Kurumlara Önerilen Android modelleri.

Google tarafından kısa süre önce başlatılan ve güvenli akıllı telefon modellerinin genel anlamda bilgilendirme olarak sunulması adına kurulan sistem, yavaş yavaş en güvenli Android akıllı telefonlar için ilk bakılacak adreslerden biri olmaya başladı. Öyle ki marka bu ilgiyi görmüş olacak ki listelerini düzenli olarak güncellemeye başladı.

Kurumlara Önerilen Android Telefonlarda Yeni Liste

Marka bu noktada son güvenlik güncellemelerini en hızlı yayınlayan ve Android güncellemelerini en hızlı yayınlanan modelleri listeye almaya başladığını gördük. Zaten listede kriter olarak da bunun sunulduğunu görmüştük. Hangi model güncellemeleri daha çabuk alıyorsa ve hangi model güvenlik güncellemelerinin yanında sistem güncellemelerini de en kısa sürede yayınlıyorsa, listelere bu modeller eklenmeye başladı.

Bu noktada Google’ın listeye eklediği yeni akıllı telefonlar ise şöyle oldu; Nokia 3.1, Nokia 5.1, Nokia 6, Nokia 7 Plus ve Nokia 8 Sirocco, Huawei P20 ve P20 Pro, BlackBerry Key2, Sony Xperia XZ2 ile XZ2 Compact, Sharp Aquos sh 10-k, Motorola Moto G6, Moto G6 Plus.

Kurumlara Önerilen Android

Google tarafından açıklanan yeni akıllı telefon modelleri bu şekilde sıralandı. Genel olarak yeni tanıtılan akıllı telefonları gördüğümüz listede, son telefonların da yine güncellemelere göre değerlendirildiğini de ekleyelim. Kurumlara Önerilen Android modelleri içerisinde yer alan hemen hemen tüm modellerin son güncellemeler ve Android yamalarını da zaten 90 gün içerisinde aldığını da görüyoruz.

Bu kriterde Google’ın gözünde oldukça önemli bir kriter olarak dikkat çekiyor ve bu tip modeller bahsettiğimiz şekilde Kurumlara Önerilen Android listelerine girmeye hak kazanıyor. Bundan sonraki dönemde de sürekli yeni modellerin listelere ekleyeceğini de ekleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here