Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Google Glass Enterprise Edition 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Google Glass Enterprise Edition 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Google, daha güçlü, çok çekirdekli bir işlemciye, gelişmiş kamera performansına ve son derece etkileyici kaliteye sahip olan Glass Enterprise Edition 2 'yi tanıttı.

-

Google, artırılmış gerçeklik kulaklık seti olan Google Glass Enterprise Edition ’ı ilk defa Temmuz 2017’de piyasaya sundu. Yakın zamanda ise LTE özelliği bulunan Snapdragon 710 işlemcili yeni bir model söylentileri başlamıştı.

Bugün ise Google, daha güçlü, çok çekirdekli bir işlemciye, gelişmiş kamera performansına ve son derece etkileyici kaliteye sahip olan Glass Enterprise Edition 2 ‘yi tanıttı. Gözlük donanım ve sağlamlık açısından da geliştirildi.

Google Glass Enterprise Edition 2, yeni bir yapay zeka motoru ve daha güçlü bir çok çekirdekli CPU ile birlikte gelen Qualcomm Snapdragon XR1 platformuyla desteklenmektedir.

Google Glass Enterprise Edition 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Bu Glass aynı zamanda önceki nesillere göre daha iyi kamera performansı ve kalitesi ile birlikte geliyor. İlk kez Google, Glass Enterprise Edition 2’ye USB Tip-C portu ekledi. Hatta Glass, Android üzerine kurulu olduğundan, kullanıcılar halihazırda kullandıkları hizmetleri ve API’leri kolayca entegre edebilir.

Ayrıca Android Kurumsal Mobil Cihaz Yönetimi (Android Enterprise Mobile Device Management)’ni de destekler. Ek olarak, Google, üretim alanları ve bakım tesisleri gibi farklı zorlu çalışma ortamları için Glass uyumlu güvenlik çerçeveleri yapmak üzere Smith Optics ile ortaklık yaptığını açıklamıştır.

Google Glass Enterprise Edition 999 Dolar olarak fiyatlandırılmıştır. Doğrudan kişiye satılmaz. Enterprise bunun yerine sadece işletmelerine satılmaktadır ve ilgilenen kişiler bunu bugünden itibaren şirketin satış ekibine başvurarak alabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bilgisayar alırken nelere dikkat edilmeli sorusu, hemen her yıl gündeme geliyor. Öyle ki teknoloji hızla gelişiyor ve bilgisayar teknolojileri de bu gelişimden nasibini alıyor....

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

YouTube Videoları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

YouTube videolarını indirirken, güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlere, trenlere ve yerlere seyahatlerinizi eğlendirmek için ideal olan bir internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

OnePlus Concept One ‘ın Dünya Turundan Görüntüler!

Geçen ay, OnePlus Concept One'ın dünya turuna çıktığını söyledik ve bugün şirket, cihaza görme ve muhtemelen dokunma umuduyla telefona çizilen kalabalıkları gösteren...

Apple Yeni Bir AirPods Pro Varyantı Planlıyor!

Apple kısa süre önce, çok beklenen aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen AirPods Pro adlı yeni gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Ancak, teknoloji...