Google

Günümüzde artık tüm  küresel şirketler sadece geliştirdikleri ürünler ve teknoloji ile  değil fiziksel olarak da açtıkları ve tasarım olarak çok iyi derecede olan mağazalarıyla hem de müşterilerin ilgisini çekiyorlar, hem marka algılarını yönetiyorlar.

Hal böyle olunca, bu alanda akla gelen şirket şüphesiz ilk Apple oluyor . Firmanın tüm mağazaları nın iç tasarım ve mimari anlam da gerçekten meşhur. Teknolojinin  neredeyse her alanında faaliyet gösteren ve teknolojiye yön veren  Google da bugünden itibaren ilk fiziksel mağazasını müşterileriyle buluşturdu. Londra’da açılan ve  Google ‘nin ilk mağazasında, Google’ın tamamen kendi markalı ürünleri ve ek olarak bazı Android tabanlı ürünlerin de bulunacağı belirtiliyor. Google’ın mağazada şu an için ön planda tuttuğu ürünse, geçtiğimiz Haziran ayında satışına başlamış olduğu Chromebook.

Google’ın bu mağzasında neler var ?

Google’ın Londra’da açmış olduğu mağazada alanında uzman bir çok  müşteri temsilcileri de yer alıyor. Bu müşteri temsilcileri Google ürünlerini kullanan, kullanıcılardan gelen sorunları yanıtlama  ürünlerle ilgili detaylar verme ve satış danışmanlığı olarak görev alıyor.

google-londra-magaza1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here