Ana Sayfa Android Haberleri Google I/O 2014 geliştirici konferasında neler bekleniyor?

Google I/O 2014 geliştirici konferasında neler bekleniyor?

-

Google I/O 2014 Konferasında olması beklenenler

Google’ın geliştiriciler konferansı olan Google I/O bu sene Haziran ayının 25’inde yapılıyor, yani büyük konferansa şuanda sadece 2 gün kaldı. 9 ay gibi uzun bir süredir herhangi Google veya Android namına büyük bir konferans olmamış olması da haliyle Google’ın yeni konferansında ortaya çıkacak olan beklentilerin artmasına neden oluyor. Peki, yeni geliştiriciler konferansından insanların beklentileri ne?

Elbette en büyük beklenti, Apple’ın yazılım çılgınlığından Google’ın da faydalanması. Apple iOS 8’e geçiş yaparken Android hala benzer sürümlerde devam ediyor. Bu sefer insanlar konferanstan Android 5’in çıkışını bekliyorlar. Tabii beklenen en büyük şey yazılım olsa da sadece yazılım ile sınırlı değil. Ayrıca uzun süredir haberlere konu olan yeni Nexus’un durumunun ne olacağı da merak ediliyor.

Tabii, hepsinin yanı sıra artık giyilebilir teknolojilere insanlar büyük bir önem veriyorlar. Google’ın bu konferansında da yeni giyilebilir teknoloji ürünler hakkında bir açıklama bekleniyor. Peki, bakalım büyük günün ardından Google kullanıcılarının bu beklentilerinden hangilerini yanıtlayacak?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.