Google Messenger
Google Messengera yeni bir güncelleme geldi

Google’ın sohbet uygulaması olarak kendisini gösterene ve kullanıcılara SMS ve MMS hizmetleri sunan Google Messenger uygulaması, yeni bir seçenek ile karşımıza çıkıyor. Gelen yeni güncelleme ile var olan hatalar düzeltilirken; performans da daha üst seviyelere taşınacak gibi görünüyor. Bu tür revizyonun yanı sıra iki farklı uygulama da Google Messenger sayesinde kullanıcılara ulaştırılıyor.

Google Messenger’da Daha Aktif İletişim Kurulabilecek

Google Messenger
Google Messenger uygulamasına yeni özellikler geldi

Güncelleme ile beraber kullanıma sunulan ilk uygulama olarak karşımıza GIF seçeneği çıkıyor. Bu uygulamada karşınıza çıkacak olan GIF uygulaması dahilinde hareketli dosyalarınızı bulundurabiliyor ya da arkadaşlarınıza yollama imkanına sahip oluyorsunuz. GIF eklemek de o kadar zor olmamakla beraber sadece seçeneklerden tercih ederek; kolaylıkla yükleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mesaja eklemek istediğiniz GIF dosyasını ekleyerek ön izlemesini elde edebiliyorsunuz. Animasyonlu GIF seçeneğini hayat geçirdikten sonra mesajlarınızın daha etkili olmasını sağlamak için hareketli resim seçeneklerinden faydalanabileceksiniz. Böylelikle iletişi kurduğunuz kişiyi daha kolay etkileyebilme seçeneğini elde etme imkanına kavuşacaksınız.

Google Messenger’a gelen ikinci özellik ise cihazınızın ana ekranına yeni bir özellik ekliyor. Yeni widget ile telefonunuzun ana ekranına bakmak için yeterli izni sağlayabilecek konumda yer alabiliyorsunuz. Android işletim sistemi bazlı çalışacak olan Google Messenger’ın son halini Google Play Store’dan edinebilmeniz de mümkün.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.