Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 2 Özellikleri Sızdı

Google Pixel 2 Özellikleri Sızdı

-

Söylentilere göre, Pixel 2‘nin gömülü bir SIM kartı var; böylece SIM kartları değiştirmeden taşıyıcıları değiştiriyorsunuz. Evet, bu yeni Apple Watch ile aynı kurulum yani (e-sim). Ancak, saatin taşıyıcı desteği olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Her neyse, bu bilgi yanlış olabilir veya hala bir eski tip SIM yuvası olabilir.

Burada işler biraz farklılaşıyor, XL modelinde QHD çözünürlüğü olacak, küçük modeli ise Wide Color Gamut’u destekleyen 1080p ekran kullanacak. Her iki telefon da Gorilla Glass 5‘i kullanacak ve geliştirilmiş dayanıklılık için IP67 suya dayanıklı olacak.

Yeni nesil Piksellerin önde ve arkada bulunan tek bir kameraları olacak. Yani, 2017 yılında bir trend haline gelen çift kamera sistemini kullanmayacaklar.

Ek spesifikasyonlar, küçük model için 2,700mAh pil ve büyük model için 3250mAh pil kapasiteleri öngörülüyor. 64GB ve 128GB depolama alanı ve 2023 yılına kadar sınırsız Google bulut depolama alanına sahip olacaksınız.

Devam edersek, hem Pixel 2 hem de Pixel 2 XL Snapdragon 835 yonga setleri tarafından güçlendirilecek. Ekranı çevreleyen, önlerinde stereo hoparlörler olacak.

Sonunda, Active Edge olarak adlandırılan HTC sıkılabilir özelliği var (Google Asistanı harekete geçiriyor). Önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtımda, hangi söylentinin yanlış hangisinin doğru olduğunu göreceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...