Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 2 Özellikleri Sızdı

Google Pixel 2 Özellikleri Sızdı

0

Söylentilere göre, Pixel 2‘nin gömülü bir SIM kartı var; böylece SIM kartları değiştirmeden taşıyıcıları değiştiriyorsunuz. Evet, bu yeni Apple Watch ile aynı kurulum yani (e-sim). Ancak, saatin taşıyıcı desteği olup olmadığını henüz bilmiyoruz.

Her neyse, bu bilgi yanlış olabilir veya hala bir eski tip SIM yuvası olabilir.

Burada işler biraz farklılaşıyor, XL modelinde QHD çözünürlüğü olacak, küçük modeli ise Wide Color Gamut’u destekleyen 1080p ekran kullanacak. Her iki telefon da Gorilla Glass 5‘i kullanacak ve geliştirilmiş dayanıklılık için IP67 suya dayanıklı olacak.

Yeni nesil Piksellerin önde ve arkada bulunan tek bir kameraları olacak. Yani, 2017 yılında bir trend haline gelen çift kamera sistemini kullanmayacaklar.

Ek spesifikasyonlar, küçük model için 2,700mAh pil ve büyük model için 3250mAh pil kapasiteleri öngörülüyor. 64GB ve 128GB depolama alanı ve 2023 yılına kadar sınırsız Google bulut depolama alanına sahip olacaksınız.

Devam edersek, hem Pixel 2 hem de Pixel 2 XL Snapdragon 835 yonga setleri tarafından güçlendirilecek. Ekranı çevreleyen, önlerinde stereo hoparlörler olacak.

Sonunda, Active Edge olarak adlandırılan HTC sıkılabilir özelliği var (Google Asistanı harekete geçiriyor). Önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtımda, hangi söylentinin yanlış hangisinin doğru olduğunu göreceğiz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version