Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 3 Lite Kanlı Canlı Görüntülendi

Google Pixel 3 Lite Kanlı Canlı Görüntülendi

Google Pixel 3 Lite tasarım özelliklerini ortaya koyan yeni görseller yayınlandı. Google Pixel 3 Lite akıllı telefonlarının tasarımı değişecek mi? Yeni model hakkında ortaya çıkan son bilgiler.

-

Google’ın kendi adıyla satışa sunduğu Google Pixel 3 akıllı telefonları, üst segment modeller olarak satışa çıktı. Ana modelde de Plus modelinde de yer verilen özellikler amiral gemisi akıllı telefon özellikleri olmuştu. Bu nedenle yeni akıllı telefonların satış fiyatları biraz daha yüksek bir aralıkta karşımıza çıkmıştı. Markanın rekabet ortamında bir tık öne geçmesi adına ise uygun fiyatlı bir akıllı telefon sunması bekleniyordu. İşte bu modelin ise Google Pixel 3 Lite akıllı telefonları olması bekleniyor.

Daha önce birçok kez ortaya çıkan Google Pixel 3 Lite akıllı telefonlarının, her geçen gün ise biraz daha detaylandığını görüyoruz. Son olarak telefonların canlı görüntüleri ortaya çıktı.

Google Pixel 3 Lite Beklenenden İddialı Geliyor

Yeni akıllı telefon modeli için beklenti serinin uygun fiyatlı modeli olması. Ancak her ne kadar uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak geleceği söylense de özellikler bir o kadar dikkat çekici. Paylaşılan canlı görsellerden sonra ortaya çıkan detaylarda bu bilgileri doğrular nitelikte. Google Pixel 3 Lite akıllı telefonlarının içerisinde yer alacak işlemcilerden yola çıkalım.

İşlemci kısmında Snapdragon 670 işlemcilerinin kullanılacağı akıllı telefonda, orta segmentin yeni amiral gemisini göreceğimizi söylemek yanlış olmayacaktır. Bunun yanında RAM bellek kısmında ise 4 GB RAM bellek beklentimiz var. Fakat dediğimiz gibi bu kısımda da kesin bir bilgi elde edilmiş değil.

Google Pixel 3 Lite

İşlemciler yeni modelin ne derece güçlü olacağının en büyük kanıtı olarak gösterilebilir. İşlemcilerin dışında Google Pixel 3 Lite akıllı telefonların 12.2 MP değerinde tek arka kamera kullanılacağı bilgisi de var. Amiral gemisi modellerinde gördüğümüz sistem özelliklerine çok yakın özellikler göreceğiz.

En büyük değişikliğimiz ise ekran kısmında karşımıza çıkacak gibi duruyor. Ekran kısmında 5,56 inçlik daha uzun bir panel kullanılacak. Biraz daha ince ve biraz daha uzun bir akıllı telefon ekranı görmek mümkün olacak. Ekranların oranının 18,5:9 olmasının nedeni de bu.

Yine çentik alanının kullanılmayacağı ve yine yanlardan daha ince çerçevelerin sunulacağı akıllı telefonun genel olarak tasarımının değişmeyeceğini düşünüyoruz. Sadece ekranlara bağlı olarak biraz daha uzun ve ince bir görüntü sunulmuş olacak. En azından ana modele göre biraz daha uzatılmış bir telefon söz konusu olacak. Telefonların ne zaman tanıtılacağının ise hala belli olmadığını ekleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öğrenciler İçin En İyi 5 MacBook 2020!

Öğrenciler için en iyi MacBook'lardan birini almanın birçok nedeni vardır. Birincisi, son derece portatiftir, bu da öğrenciler için büyük bir endişe kaynağıdır....

Malwarebytes’dan Önemli Açıklama!

Siber güvenlik, bilgisayar korsanları ve siber güvenlik profesyonelleri arasında bir yenilik savaş alanının yanı sıra teknolojinin çok önemli bir alanıdır. Bugünlerde, kötü...

Instagram ‘Son Mesajlar’ Özelliği Yolda!

2016 yılında Instagram, feed algoritmasını önemli ölçüde değiştirdi. Yayınlar, ne istediğinizi belirlemeye çalışan bir algoritmaya dayalı olarak göründüğünden, değişiklik, Instagram'ın yayınını Facebook'unki...

İlk Google Pixel 5 XL Sızıntısı!

Her yıl olduğu gibi Google Pixel serisinin Ekim ayında bir güncelleme alması bekleniyor. Bu yıl Pixel 5 ve 5 XL olmak üzere...

Meizu 17. Serisine Dair Temel Özellikler Sızdırıldı!

Meizu son zamanlarda teknoloji sahasında kolay bir yolculuk yapamadı, ancak özellikle amiral gemisi serilerinde şaşırtıcı ve muhteşem akıllı telefon tasarımları sunma tutkusundan...