Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 3 Resmi Sitede Yer Aldı

Google Pixel 3 Resmi Sitede Yer Aldı

Google Pixel 3 modeli için bilgiler düzenli olarak gelmeye devam ediyor. Bu kez Google resmi bir düzenleme yaptı. Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihi de kesinleşmiş oldu. Peki özellikler hakkında detaylar ortaya çıktı mı?

-

Merakla beklenen iPhone modelleri tanıtıldı. iPhone modellerinin tanıtılmasının hemen ardından gözler Android rakiplere çevrildi. Bir yandan Huawei akıllı telefonları bir yandan ise yeni LG modellerinin tanıtımı bekleniyor. Bu alanda sürpriz yapacak olan markalardan bir diğeri ise Google olacak. Yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini sunacak olan Google, resmi olarak tanıtım tarihini açıkladığı Google Pixel 3 modeli için özel bir sayfa oluşturdu. Resmi sitede oluşturulan Google Pixel 3 sayfası ise bu alanda ilk doğrulama olmuş oldu.

Google Pixel 3 Ne Zaman Geliyor?

Yeni akıllı telefonlar için hazırlanan sayfa, çok fazla detay içermiyor. Sayfada sadece “3” rakamının yer aldığını görüyoruz. Telefonların detayları ya da telefonların tasarımlarının nasıl olacağı konusunda en ufak bir ipucu verilmediğini görüyoruz. Sadece sayfa üzerinde oluşturulmuş bir abonelik sistemini görüyoruz. Bu sistem, anlık olarak Google Pixel 3 gelişmelerinin takip edilmesini sağlayacak. 9 Ekim tarihinde tanıtıma çıkacak olan yeni akıllı telefonların özellikleri kısmında beklentilerden de söz edelim.

Ana model olarak karşımıza çıkacak olan Google Pixel 3 akıllı telefonlarında, 5.5 inç kullanılması bekleniyor. Full HD+ çözünürlük değeriyle beraber geleceği iddia edilen telefonların, çentik alanı kullanmayacağı da belirtilen detaylar arasında dikkat çekiyor. Fakat kesin olarak bu modelin çentik alanı kullanmayacağını söylemek için erken.

Google Pixel 3

İşlemci kısmında ise Snapdragon 845 serisinin kullanılacağı konusunda bilgiler var. Amiral gemisi işlemciler, 4 GB RAM bellek miktarıyla desteklenecek ve telefonların 3000 mAh değerinde pil kapasitesi göreceğiz. Tek arka kamera ile destekleneceğini düşündüğümüz Google Pixel 3 ön kısımda ise çift kamera sürpriziyle gelebilir. XL modeli ise yine Plus serisi olacak.

6 inç ekranla gelmesi beklenen modelin farklı olarak çentik alanı barındırması ve bu modelin çift arka kamera kullanması bekleniyor. XL modelinin RAM bellek kısmında da farklı değerler sunabileceğini ekleyelim. 6 GB RAM bellek miktarı beklenen miktar. Her iki telefonun da Android Pie ile kutudan çıkacağını da ekleyelim. Şimdilik detaylar bu şekilde. Tanıtımdan sonra yeni modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

25,760BeğenenlerBeğen
57,851TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here