Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 Çalışır Halde Görüntülendi

Google Pixel 4 Çalışır Halde Görüntülendi

Çalışır halde görüntülenen Google Pixel 4 nasıl bir akıllı telefon olacak? Telefonun tasarım kısmında nasıl değişiklikleri göreceğiz? İşte yeni amiral gemisi akıllı telefonları.

-

Google’ın akıllı telefonları en iddialı modeller arasında yer almaya başladı. Pixel modellerinin her seride biraz daha yetenekli hale geldiğini görmek mümkün oluyor. Her seferinde biraz daha başarılı akıllı telefonlar sunan Google’ın bu kez sunacağı model ise Google Pixel 4 akıllı telefonları olacak.

Google Pixel 4 modellerinin diğer modellere göre biraz daha önemli seriler olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki bu modelle beraber markanın önemli tasarım değişiklikleri yapması söz konusu olacak.

Sadece tasarım kısmında değil, teknik özellikler kısmında da bazı önemli değişiklikleri göreceğiz. Bu yönüyle yeni akıllı telefonlar oldukça önemli. Merakla beklenen yeni seri için sürekli yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefonların çalışır halde görüntülendiği ortaya çıktı.

Google Pixel 4 Çift Kamera İle Geliyor

Londra’da metroda bir kişinin elinde görüldüğü söylenen Google Pixel 4 akıllı telefonlarının başta kamera tasarımının değişikliğe uğrayacağı görülüyor. Aslında söz konusu akıllı telefonlar tek kamera ile gelen seriler. Marka şimdiye kadar sunduğu modellerde tek arka kamera kullandı.

Bu yönüyle çift arka kamera kullanan hatta 3 arka kameralı modellerin bile önüne çıkmayı başaran Google, şimdi ise çift arka kamerayla beraber gelecek.

Telefonların çift arka kameraya sahip olması, bu modelin kamera konusunda çok daha yetenekli olacağını gösteriyor. Tek kamera ile elde edilen performansın çok daha üzerinde bir performans sunulması da yine beklentiler arasında.

Google Pixel 4

Sadece arka kamera için detaylar değişmeyecek. Bunun dışında ön kısımda da tasarım değişikliği sunulması bekleniyor. Bu kez herhangi bir çentik alanı kullanımı görmeyeceğiz.

Bu kez telefonların üst kısımda bir çerçeve alanı sunduğunu görmek mümkün olacak. Üst kısımda yer alan çerçeve alanı, Samsung’un eski serilerinde yer alan sonsuz ekran teknolojisine oldukça benzer olacak.

Yine bu kısımda da çift kamera kullanılması gibi bir durum söz konusu olacak. Kamera özelliklerinin neler olacağını ise tanıtımdan sonra görmek mümkün olacak. Lansman tarihi de resmi olarak açıklanmış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy S10 Lite vs Asus ROG Phone 2 vs OnePlus 7T Karşılaştırması

Samsung Galaxy S10 Lite, kardeşi Samsung Galaxy Note 10 Lite'ın hemen ardından piyasaya sürülmüştü. Bunun dışıda bugün gündemimizde en ilginç uygun fiyatlı...

Samsung Galaxy M21 Geekbench’te Görüntülendi!

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M21, Geekbench kıyaslama platformunda görüldü. Cihazın Ocak 2019'da Galaxy M20'den daha güçlü bir işlemci tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Realme X2 Pro ve Tüm Realme Telefonlarına Wi-Fi Arama Desteği Geliyor!

Realme CEO'su Madhav Sheth, Realme X2 Pro'dan başlayarak Realme akıllı telefonlar için Wi-Fi arama özelliğini getirecek olan ve merakla beklenen yeni güncellemenin...

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri Sızdırıldı!

OPPO Find X2 amiral gemisi telefonu, 2020'nin ilk çeyreğinde resmi hale gelecek. Aralık ayında OPPO, Find X2'nin Sony'nin en son çıkan görüntü...

Evernote Linux İstemcisi Geliyor!

Resmi Evernote Linux İstemcisi Geliyor; GParted 1.1.0 Yayınlandı. GParted ekibi kısa bir süre önce, kararlı GParted Live...