Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 Çalışır Halde Görüntülendi

Google Pixel 4 Çalışır Halde Görüntülendi

Çalışır halde görüntülenen Google Pixel 4 nasıl bir akıllı telefon olacak? Telefonun tasarım kısmında nasıl değişiklikleri göreceğiz? İşte yeni amiral gemisi akıllı telefonları.

-

Google’ın akıllı telefonları en iddialı modeller arasında yer almaya başladı. Pixel modellerinin her seride biraz daha yetenekli hale geldiğini görmek mümkün oluyor. Her seferinde biraz daha başarılı akıllı telefonlar sunan Google’ın bu kez sunacağı model ise Google Pixel 4 akıllı telefonları olacak.

Google Pixel 4 modellerinin diğer modellere göre biraz daha önemli seriler olduğunu söylemek gerekiyor. Öyle ki bu modelle beraber markanın önemli tasarım değişiklikleri yapması söz konusu olacak.

Sadece tasarım kısmında değil, teknik özellikler kısmında da bazı önemli değişiklikleri göreceğiz. Bu yönüyle yeni akıllı telefonlar oldukça önemli. Merakla beklenen yeni seri için sürekli yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefonların çalışır halde görüntülendiği ortaya çıktı.

Google Pixel 4 Çift Kamera İle Geliyor

Londra’da metroda bir kişinin elinde görüldüğü söylenen Google Pixel 4 akıllı telefonlarının başta kamera tasarımının değişikliğe uğrayacağı görülüyor. Aslında söz konusu akıllı telefonlar tek kamera ile gelen seriler. Marka şimdiye kadar sunduğu modellerde tek arka kamera kullandı.

Bu yönüyle çift arka kamera kullanan hatta 3 arka kameralı modellerin bile önüne çıkmayı başaran Google, şimdi ise çift arka kamerayla beraber gelecek.

Telefonların çift arka kameraya sahip olması, bu modelin kamera konusunda çok daha yetenekli olacağını gösteriyor. Tek kamera ile elde edilen performansın çok daha üzerinde bir performans sunulması da yine beklentiler arasında.

Google Pixel 4

Sadece arka kamera için detaylar değişmeyecek. Bunun dışında ön kısımda da tasarım değişikliği sunulması bekleniyor. Bu kez herhangi bir çentik alanı kullanımı görmeyeceğiz.

Bu kez telefonların üst kısımda bir çerçeve alanı sunduğunu görmek mümkün olacak. Üst kısımda yer alan çerçeve alanı, Samsung’un eski serilerinde yer alan sonsuz ekran teknolojisine oldukça benzer olacak.

Yine bu kısımda da çift kamera kullanılması gibi bir durum söz konusu olacak. Kamera özelliklerinin neler olacağını ise tanıtımdan sonra görmek mümkün olacak. Lansman tarihi de resmi olarak açıklanmış değil.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bugün Koronavirüse 1.003 Kişi Yakalandı, 1.493 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 10 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.003 kişinin COVID-19 testinin...

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...