Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 Canlı Canlı Görüntülendi!

Google Pixel 4 Canlı Canlı Görüntülendi!

Google'ın en yeni amiral gemisi Google Pixel 4 hakkında sızdırılan görüntüler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor...

-

Kısa bir süre önce Ekim ayında tanıtılması beklenen Google Pixel 4 ile ilgili spekülatif görüntüler gün yüzüne çıktı. Görüntüler iddia edilen telefonun, 2019 iPhone’larına oldukça benzer gözükmekteydi. Arka kısmında kare biçiminde 4’lü sensör yer alıyordu.

Ayrıca diğer iddia edilen fotoğraflarda,  Pixel 4 akıllı telefonun arkasında çift kamera kurulumunun olduğu da iddia ediliyordu. Buna karşılık cihazın hala bazı görüntüleri gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün ise iddia edilen Google Pixel 4’ün canlı görüntüleri ilk defa sızıdıldı.

Raporlara göre görüntüler, kapalı bir vitrinde tutulan Pixel 4’ü tanıttı. Ancak görüntülerin prototip türü aşamalarda çekildiği iddia ediyor. Tam olarak bu telefonun olup olmadığını bilmiyoruz. Sadece ön yüzünün görüntüleri yer alıyor.

Google Pixel 4 Canlı Canlı Görüntülendi!

Görüntülere bakıldığında Google Pixel 4, bu yılın başlarında yayınlanan Galaxy S10 Plus cihazlarında gördüklerimize benzer. Ön taraftaki çift kamera delikli ekran içerisinde yer alıyor. Ayrıca iddia edilen Piksel 4’teki çerçevelerin de öncekilerle karşılaştırıldığında minimum olduğu görülüyor.

Google Pixel 4 Canlı Canlı Görüntülendi!

Ayrıca başka bir görüntüde Pixel cihazı,  Pixel 4 XL cihazına ait olduğunu düşünülen telefon Pixel 2 XL cihazı ile yan yana koyulmuştur. Buradan tasarımdaki önemli farklılığa tanık olabiliriz – çerçeveler dikkat çekiyor.  Son zamanlarda görüntüler sıklaştığı için, yaklaşan amiral gemisi serisinin daha fazla özelliklerinin  sızdırılması an meselesi olabilir.

25,615BeğenenlerBeğen
56,968TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here