Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Google Pixel'in 360 Derecelik Videosu Yayınlandı!

Google Pixel’in 360 Derecelik Videosu Yayınlandı!

-

Twitter’da fenomen olan OnLeaks’in kendine göre güvenilir kaynaklardan aldığı bilgilere göre Google’ın yeni telefınu olan Pixel XL, bu tasarım ile gelecek.

Twitter’da fenomen olarak yer alan OnLeak’in kendine has elde ettiği kaynaklardaki bilgilere göre Google’ın yeni telefonu Pixel’in 5 inç büyüklüğü ve Pixel XL’in ise 5.5 inç büyüklüğe sahip olacağı belirtildi. Google’ın yeni telefonu 3D modelleme yöntemi ile video içerisinde sunularak YouTube’de paylaşıldı.

OnLeaks‘in elde ettiği bilgilere baktığımızda  Pixel XL, , 154.72 x 75.74 x 7.3 mm boyutlarında olacağı ve bu şekilde daha önce tanıtılmış olan  Nexus 6P (159.3 x 77.8 x 7.3 mm) ve son çıkan Apple’ın  iPhone 7 Plus cihazı (158.2 x 77.9 x 7.3 mm) ile aynı boyutlarda olduğu görülmekte. Bunların yanı sıra parmak izi okuyucusu ve arka kameraya gömülü bir cam plaka ile gelecek.

Videoda yer alan Google Pixel’in 360 derecelik videosunu izleyebilirsiniz.

Google Pixel 360 Derece

Bu arada Google Pixel model cihazlar kutusundan Android 7.1 Nougat ile gelecek ve Snapdragon 821 işlemciyi kullanacaklar. İşlemciyi desteklemek adına 4 GB RAM‘e yer verildiğini de belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here