Google Play Games’e Yeni Özellikler Geldi
26-06-2014
12
0

Google’ın Android oyuncuları için geliştirmiş olduğu Google Play Games platformuna yeni özelliklerin ekleneceği Google I/O etkinliğinde müjdelendi.

 

Google, Apple’ın iOS cihazlarında bulunan oyuncuların yüksek skorlarını görebildiği ve oyunları Multiplayer olarak oynamaya imkan sağlayan Game Center platformuna rakip olabilmek için geçtiğimiz yıl Google Play Games platformunu Android oyuncularına sunmuştu.

Google Play Games sayesinde Android oyuncuları aynı Game Center’da olduğu gibi oyuncuların yüksek skorlarını görüntüleyebiliyordu. Bugün düzenlenen Google I/O etkinliğinde Google Play Games platformunun yeni özellikler ile güncelleneceği müjdelendi.

Kayıt dosyalarını saklayabileceksiniz

Google Play Games’e gelecek olan güncelleme ile oyunlardaki başarılar, lider tabloları, oyun hediyeleri, görevler, Multiplayer seçenekleri platforma eklenecek. Bu yeniliklerin en önemlisi ise oyunların kayıt dosyaları artık Google üyeliğinde depolanacak olması.

 

Google Play Games’e Yeni Özellikler Geldi

 

 

Artık Android kullanıcıları oyunların kayıt dosyalarını diledikleri Android cihazlarında direkt olarak kullanabilecek. Bu haber Android oyuncularının gönlünü alacak gibi görünüyor. Bakalım Google, mobil oyunculuğu önümüzdeki yıllarda üst seviyelere taşımaya devam edecek mi?

iPad Pro performansıyla şaşırtıyor
Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.