E-Posta kullanımı günümüzde artık kullananı yok denecek kadar az noktalara ulaştı ki bunun büyük sebebini açılan sosyal medya siteleri olarak görüyoruz. Özellikle artık şuanda herkes e-postaları kullanmak için değil sadece üyelik için açıyor. Tabi kullananlarda yok değil e-posta kullanan sayısı yine rakam olarak güzel fakat eskiye nazaranla kat ve kat büyük bir düşüş söz konusu.

E-Postalarımızı kontrol etmek için hotmail ve gmail gibi web sitelerinden bakabiliyorduk. Özellikle android telefonlar için market’lerde özel E-posta uygulamaları yer alıyordu bu uygulamaları indirmeyenler ise E-posta sahiplerinin (outlook,gmail vb.) gibi sitelerden baktıkları kesin.

 

google playAncak Stok e-posta uygulaması ile artık yeni dönem başlıyor ve bu uygulamayı sizlerde Google Play’dan rahatlıkla indirebilirsiniz. Google’ın e-posta uygulaması, birkaç eksiği dışında Gmail uygulamasına oldukça benziyor. Hotmail, Yahoo, Outlook ve herhangi bir POP3, IMAP, Exchange hesabını destekleyen uygulama, artık ayrı olarak güncellenebildiği için yeni Android sürümlerini beklemenize gerek kalmıyor.

Gmail iOS Sürümü Yenilendi!

Bu uygulama eskilerde Nexus ve Google Edition gibi cihazlarda kullanılabiliyordu şimdi ise tüm android telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir düzeyde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here