Ana Sayfa Oyun Google Stadia için Beta Açıklaması

Google Stadia için Beta Açıklaması

Google Stadia servisi beta testlerine görecek mi? Beta testlerinde nasıl bir düzen sunulacak? Google açıklama yaptı mı?

-

Google Stadia, son dönemde en çok konuşulan oyun servislerinden biri oldu. Bulut tabanlı bir oyun servisi olmasının yanında, son yıllarda en aktif kullanım sunmasını beklediğimi online oyun sistemlerinden de biri olarak öne çıkan Google Stadi, şu sıralar nasıl kullanılacağı sorularıyla gündemde.

Aslında Google, servisin nasıl kullanılacağı konusunda yeterli açıklamalar yapmıştı. Marka tarafından yapılan açıklama sonrasında, sistem için gereklilikler de ortaya çıkmıştı. Şimdi ise beta testleri için merakla beklenen açıklama yapıldı.

Google Stadia Beta Gelmeyecek

Servisin sorumlusu olarak bilinen Phil Harrison tarafından yapılan açıklama sonrasında, servisin beta testlerinden uzak kalacağı ortaya çıktı. Yapılan açıklamalara göre herkese açık bir beta testi görmeyeceğiz.

Herkese açık olarak beta sürümünün sunulmamasına karşın, şimdiye kadar kapalı beta sürümünün sunulduğu da gelen bilgiler arasında. Yani açıklamalara bakacak olursak, beta sürüm testleri zaten yapılmış.

Kapalı beta testlerinin yapılması sırasında ise sadece seçilen kullanıcılardan yararlanılmış. Zaten beta testlerinin duyurulmasının, daha doğrusu öne çıkmamasının nedeni bu.

Google Stadia

Beta testlerinin sunulmayacak olması, hizmeti mutlaka satın alarak deneme yapılması gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Tabii ki Google Stadia için açıklanan satış fiyatlarının bu durumdan etkilenmeyeceğini belirtelim.

Yani deneme yapmak isteseniz bile belirlenen ücretleri ödemeniz gerekiyor. Google’ın yeni servisi için mutlaka özellikleri iyi incelemek gerekiyor.

Eğer sisteminiz ya da sahip olduğunuz internet, sunulan şartları sağlamıyorsa bu durumda servisi satın almadan ya da aboneliğe geçmeden önce iki kez düşünmeniz gerekecek. Şimdilik Google’ın test için farklı bir planı olmadığını da ekleyelim.

Konuya ilişkin yeni detaylar paylaşıldığı zaman haberimize ekleyeceğiz. Şimdilik, herhangi bir sürpriz olmazsa beta beklemek gerek.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bugün Koronavirüse 1.003 Kişi Yakalandı, 1.493 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 10 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.003 kişinin COVID-19 testinin...

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...