Google Takvim Uygulaması Sonunda App Storede

Android ve iOs kullanıcılarını şaşırtacak bir haberde Google’den geldi. Android cihazlarda kullandığı takvim uygulamasını iPhone modellerine sunan ve kısa bir süre önce de, görüntülerini yayınladığı uygulama artık resmen AppStore’da .

Android platformda bir çok kullanıcısının beğenisini kazanan ve iPhone modellerine de sunulan uygulama ile bir çok önemli mail ve bilgileri takvim aracılığı ile daha kolay hatırlayacaksınız. Olaylar dizisi oluşturup önemli hatırlatmaları takvime ekleyecek ve akıllı telefonunuza var olan takvimden otomatik olarak Google’ın geliştirdiği takvim uygulamasına senkronize edebileceksiniz.

Google Calendar 5

Google takvim uygulamasındaki farklar neler olacak ?

Google takvim uygulaması ile bir çok kolaylığın yanı sıra, size gelen emaillerinizin içeriğine göre, etkinlikler yarata bilir ve ”Assists‘ özelliği sayesinde oluşturmuş olduğunuz olayları kronolojik bir sıra dizisi oluştura bilirsiniz.

Samsung Apps İsmi Değiştiriliyor

Google takvim uygulamasını indirmek için AppStore’a Calendar 5 yazıp indire bilirsiniz. Uygulamanın şuan için, 8,99 TL gibi bir ücrete sahip olduğunu ve detaylı bir takvim ara yüzü arayanlar için fiyatın makul olduğunu belirtmekte fayda var.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.