Google’ın oldukça geliştirilmiş Wi-Fi teknolojisi olan Google Wi-Fi hakkında ilk detaylar gelmeye başladı.

Teknoloji devleri arasında olan Google 4 Ekim günü tanıtması beklenilen Pixel telefonun yanı sıra bazı ürünleri daha tanıtması bekleniliyor. Tanıtacağı ürünler arasında Google Wi-Fi olduğu da öğrenildi. Google Wi-Fi adı ile gelen ürün bir router görevi taşımakta. Android Police‘in ulaştığı kaynaklar sonucu hazırlanılan raporda Google Wi-Fi fiyatı 129 dolar olarak gelecek.

Konu hakkında gelen detayların uygun olmadığı görülse bile OnHup‘ın 179 dolarlık fiyatını düşündüğümüzde Google Wi-Fi bu bakımdan gayet uygun görünmekte. Google Wi-Fi bir çok erişim noktasına bağlanabildiği gibi tek bir kablosuz ağına dönüşebileceğini unutmayalım.

onhub-5-0

Birbiri ile etkileşimli olan bu ağ teknolojisi genel olarak bakıldığından farklı ağları birbirine bağlarken tek bir süper ağı oluşturmakta. Eero gibi router‘ların da aynı işlevi olduğunu belirterek fiyatı konusuna gelince ise Eero‘nun fiyatı 199 dolar ancak üçlü paketini almak isterseniz 499 dolar olarak gelmekte.

Ayrıca Google Wi-Fİ geleceği zaman beraberinde bir çok akıllı özellik ile geleceği söylenmekte. Bakalım 4 Ekim günü Google cidden bizlere bir sürpriz yapacak  mı? Merak konusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here