Dünyaca ünlü arama motoru Google bazı uygulamaları için, yeni güncellemeler yayınladı. Güncelleme gelen uygulamalar, Play Music, Maps ve QuickOffice. Android  telefonlara sahip olan kullanıcılar için yeni güncellemeler indirilebilir durumda. Kaybolan android telefonları bulmak için, Android Device Manager adlı programa gelen güncelleme ile Android Wear’ı kullanarak bu sorunu rahatça aşacaklar. Bu durum kullanıcıların işine bir hayli yarayacak gibi. Fakat telefon ve akıllı saat,  bluetooth mesafesi içinde olması gerekiyor, aradaki mesafe 10 metreyi geçtiği takdirde telefonunuzu bulama garantisi yok.

OdinCwm

Play Music’e gelen güncelleme sayesinde, artık kullanıcılar yaptıkları aramalarda YouTube videolarına da erişebilecek. Aranan lokasyonlar için Zagat incelemelerini görmek  Maps uygulamasına gelen güncelleme hayatı daha da kolaylaştıracak. Ek olarak navigasyon seçeneğinde sesli yönlendirmeler de olacak.

Google SongZa'yı Satın Mı Alıyor?

QuickOffice yakında kapanması beklenirken, gelen güncelleme ile Microsoft Office uyumlu dosyalar oluşturabilecek. İleri tarihlerde ise QuickOffice yerine Google Docs’un hayatımıza gireceği bilinmekte.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.