Google’ın iOS uygulamasında artık gizlilik adına gizli mod özelliği getirildi. Google’ın iOS uygulaması artık güvenliği ön plana taşıdı.

Google’ın Chrome tarayıcısında en fazla kullanılan özelliklerden biri Google‘ın gizli mod özelliği oluyor. Google‘ın iOS uygulamasında yer alacak gizli mod ile artık başak bir uygulama veya tarayıcıya gerek kalmadan Google‘ın iOS uygulaması ile gizli mod üzerinden işlerinizi halledebileceksiniz.

3D Touch işlevi aktif!

Yeni güncelleme ile beraber gizli moda ulaşmak için uygulama içerisinden ve ya 3D Touch ile uygulamanın gizli modunu anında açabileceksiniz. Google hiç bir geçmişi tutmadan size gizli bir şekilde web üzerinde gezinmenizi kolaylaştıracak özellik iOS‘a geldi.

Bu yeni özellik ile beraber Google’ın gizlilik için bir çok çalışma daha yapacağının ayak izleri olabilir. Ayrıca Google Now kartlarınında dahil edildiğini unutmayalım.

Konu için ayrıca güncellemenin ardından bütün kullanıcılar YouTube videolarını başak bir uygulamaya gerek kalmadan ve web sayfası açmadan arama yaptığı an izleyebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here