Fazla seyahat etmeyi seven kişiler için artık çok rahatlatacak bir uygulama geliyor. Google yapmanız gereken tüm işleri oldukça fazla kolaylaştırıyor.

Pek çok alanda geliştirdiği uygulamalar ile kullanıcılara hizmet ederek ihtiyaçlarını karşılamakta olan Google bir yeni uygulama daha getireceğini belirtti. Google Trips adı ile gelecek olan yeni uygulama kullanıcılar için bir asistan diyebiliriz. Google her an kişilerin sağ kolu olarak her ihtiyaçlarını ve sorunlarını giderebilmekte. Kullanıcılar artık ne isterse Google yardım ediyor.

Google Trips Nedir?

Google Trips üzerinde lokasyon seçerek bölgenize ait tüm fırsat ve imkanları görebiliyorsunuz.Bu şekilde bölgenizde yer almakta olan her hangi bir yer hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkün. Ayrıca Google Trips en önemli detaylarından biri ise uygulamanın ücretsiz olması oldu. Şu an için Google Trips kapsamına alınan 200 şehir olduğu açıklanırken, gelecek güncellemeler ile bu sayı sürekli artış gösterecek.

Google Trips ile beraber otel aramak, uçak bileti sorgusu, yemek mekanları ve rezervasyon ve ya araç kiralama gibi bir çok ihtiyaç tek bir uygulama ile yapılabilecek. Böylece kullanıcılar çok pratik bir şekilde işlemlerini tek bir uygulama üzerinden sürdürebilecek.

Çevrimdışı Desteği Var!

Google Trips ayrıca çevrimdışı çalışma özelliğinide bulunduruyor. Böylece kullanıcılar anlık bilgi alma dışında bir çok ihtiyacını çevrimdışı da halledebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here